HTML5 בבניית אתרים

התפתחות הטכנולוגיה בשנים האחרונות הובילה להשקה של מגוון רחב של מכשירים טכנולוגיים מתקדמים וחדשניים אשר עושים שימוש ברשת האינטרנט בין היתר, מכשירים אלה דורשים קוד אחיד ותקין בהתאמה מלאה לכלל הדפדפנים כמו כן נדרש עיצוב רספונסיבי בו אתר האינטרנט יוצג בהתאמה למכשיר על פי רזולוציה מתאימה מיקום טקסט ותמונות בהתאם על מנת לספק חווית גלישה אידיאלית למשתמש.

 

הקמת אתר בפלטפורמה מתקדמת

בשל המכשירים הרבים אשר פותחו והושקו בשנים האחרונות, נוצרה בעיה בחוסר התאמת הקוד לדפדפנים השונים, הקונסורציום הבין לאומי לחקיקת תקנים באינטרנט או ה W3C, פיתח התקן חדש לשפת התכנות הפופולארית HTML תחת השם HTML5, התקן זה מאפשר בניית קוד אחיד ותקין לכל הדפדפנים.
יתרון בהתקן HTML5 הוא חוסר התלות שלו בתוכנות חיצוניות לשימוש נרחב באלמנטים שונים, כמו כן גמישות הקוד מאפשרת חסכון בעלויות בשל חוסר הצורך ברכישת רשיונות של חברות על מנת לפעול עם התוכנות המוצעות על ידן.
 

החידושים ב HTML5

 • ניתן כעת להשתמש בהתקן זה ללא צורך בשימוש תוכנות חיצוניות למען עבודה עם אלמנטים שונים.
 • הטמעת נגן וידאו או אודיו כעת לא דורשת שימוש ב Flash  או Silverlight וניתן לעשות זאת באמצעות תגיות פשוטות כגון <video>, <audio>.
 • ניתן ליצור כעת גרפיקה ב Canvas.
 • שימוש בשכבות עבודה תחת טכנולוגיית תלת מימד.
 • אחסון לא מקוון של דפי אינטרנט ושימור מידע מצד הלקוח על מנת להציג את התוכן ללא צורך בטעינה מיותרת.
 

שימוש נרחב לבניית אתרים מקצועיים

אמנם גרסתו הרשמית של התקן HTML5 צפויה לצאת רק לקראת שנת 2014, אך ניתן להנות בנתיים עם האלמנטים הקיימים ושימוש בהגדרות לבניית אתרים מקצועיים בעלי קוד אחיד ותקין.
חברת Design-Masters מהווה את חוד החנית בפיתוח על ידי שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעת בניית אתרים באינטרנט.
 

HTML5 בקידום אתרים

יחד עם כל היתרונות שזכינו לראותם בתחום בניית אתרים, התקן HTML5 לא מפסיק להסב פלאים ותורם רבות בתחום הקידום, כעת ניתן להתעמק ולבצע אופטימיזציה לכל החלק העליון של האתר ולא רק הכותרת, כנ"ל לגבי החלק התחתון (הפוטר).
מנועי החיפוש מייחסים עדיפות רבה יותר עבור אתרי אינטרנט שנבנים בקוד HTML5 בשל התאמתו לכלל המכשירים והדפדפנים מבחינת הקוד.
 • בניית אתרים - איך עושים את זה נכון

  העלנו מאמר חדש ותוכן איכותי לאתר עבורכם הגולשים - בקרו בסדרה של בניית אתרים בשנת 2021 איך עושים את זה נכון.

 • תכנים חדשים בנושא שיווק עסקים פרונטלי

  קוראים נכבדים, הוספנו תכנים בנושא שיווק עסקים פרונטלי וחזותי הכולל פרסום במרחב הציבורי באמצעות שלטים.

 • פתרונות אחסון מקצועיים

  חברת Design-Masters מספקת פתרונות אחסון מתקדמים עבור אתר האינטרנט שלך, באמצעות מערך שרתים מקצועי ואיכותי וחבילות אחסון אתרים משודרגות בהתאמה אישית, ניתן לשפר באופן ניכר את ביצועי האתר והתפקוד המקסימלי של האתר.

 • בניית אתרים לעסקים

  בניית אתרי אינטרנט מקצועיים לעסקים בהתאמה אישית בשילוב בניית עיצוב ייחודי ומקצועי בשילוב הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ועמידה בקונספטים מודרניים וטכנולוגיים להעברת המסר בצורה הייחודית והברורה ביותר במקסימום תפוקה.

 • עיצוב אתרים מקצועי

  חברת Design-Masters מתמחה בבניית עיצובים רספונסיביים, מקצועיים וייחודיים בהתאמה אישית לצורכי הלקוח לבניית אתר מקצועי, שילוב טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות תחת עמידה בסטנדרטים והתקנים המקובלים.

 • קידום אתרים עם תוצאות

  תמיד רציתם לראות את אתר האינטרנט שלכם בעמוד הראשון ולקבל חשיפה רבה ולהגדיל את המחזור הרווחי? עכשיו זו ההזדמנות שלכם שרות קידום אתרים של חברת Design-Masters מתחייב לספק לכם תוצאות תוך פרק זמן קצר.

 • אירוח אתרי אינטרנט

  אתר אינטרנט דורש אחסון לא משנה מה, שרות אחסון אמין ומקצועי עם תמיכה טכנית נלווית מסביב לשעון מאפשרת לבעל האתר להיות עם ראש שקט ולדעת שבכל דקה נתונה אתר האינטרנט מתפקד כראוי.

 • חברת Design-Masters מובילה בסיפוק פתרונות אינטרנטיים

  חברת Design-Masters הינה חברה המורכבת מאנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחומי האינטרנט אשר שילובם יחד הופך אותנו לחברה מקצועית ומובילה כפי שאנו כיום.

Image 01

עיצוב אתר

העיצובים שלנו מרשימים, חדישים, יפים יעילים שהם והם ניתנים להתאמה לכמעט כל צורך.

Image 02

רספונסיבי

העיצובים שלנו הם לא רק עיצוב שמותאם למחשב, אלא גם לפלאפונים ולטאבלטים למינהם.

Image 03

ניהול האתר ותמיכה

אנו נותנים שירות ותמיכה מלאה מסביב לשעון לכל בעיה שצצה. השירות שלנו הוא הטוב ביותר.

Image 04

בניית אתרים בהתאמה אישית

אנו בונים אתרים לפי דרישת הלקוח. בין אתרי תוכן לבין מערכות ניהול מתקדמות.

Image 05

מכירות

אנו ב-Design Masters מציעים את המחירים הזולים ביותר בשוק. לקוחות שלנו יכולים להעיד על כך שאין זה פוגע בשירות שהם קיבלו.