5 טיפים בעת שינוי עיצוב אתר האינטרנט

לקוחות רבים מעוניינים בשינוי עיצוב אתר האינטרנט לעיצוב יותר מודרני וייחודי, אמנם בכדי להצליח בכך יש צורך להתמקד במספר גורמים עיקריים אשר יעזרו לכם לא לאבד אלמנטים חשובים אשר היו באתר הישן וכמובן יתרום לחברה המפתחת להבין כיצד לאפשר ללקוח לתחזק את האתר החדש בדרך נוחה על ידי הרגלת הלקוח לממשק משתמש חדש.
ייחודיות אתרי אינטרנט הנו דבר זמני, עם התקדמות הטכנולוגיה והופעת מתחרים חדשים ופיתוח אתרים ברמה גבוהה יותר אשר מאפשרים עיצובים אטרקטיביים ומרשימים, לקוחות רבים מעוניינים לחדש את עיצוב אתר האינטרנט על מנת לעמוד בקדמת הטכנולוגיה ולהיות הבולטים ביותר בשוק.
 

התאמת אתר האינטרנט על פי הסדרי אחסון

לעתים רבות בעת עיצוב מחדש של אתר האינטרנט, הנכם תלויים רבות בהסדרים על פי ספקית שירותי אחסון אתרים, כך למשל במידה והחברה עובדת על פי שפת צד שרת אחד, לדוגמה NET. ואחסון הלקוח מורץ על גבי PHP, תיווצר בעיה ועל כן יש צורך במציאת פתרון אופטימלי או על ידי העברת הנתונים, לעתים עף יש צורך בהסכם מול מחלקת ה-IT של הלקוח.
 

החלפת מערכת ניהול תוכן

במידה והנכם עובדים עם החברה אשר עבדה עמכם בבניית אתר האינטרנט הישן שלכם והם עובדים על אותה מערכת ניהול תוכן, אין שום בעיה עם כך. אך מה קורה כאשר אותה החברה החליפה את הגרסה או שהחלטתם לעבוד עם חברה אחרת אשר מחזיקה מערכת ניהול תוכן אחרת אשר תדרוש מכם לשכוח את כל מה שלמדת במערכת הישנה ולהתרגל למערכת ניהול חדשה? זהו בהחלט דבר אשר יש לקחת בחשבון בעת עיצוב מחדש של אתר האינטרנט עבור הלקוח.
 

האם השירותים שלכם תואמים את דרישות הלקוח?

אחד הקריטריונים החשובים ביותר עבור חברות לבניית אתרים ועיצוב אתרים בהתאמה אישית הוא אופי השירות אשר הם מספקים והאם הוא עונה על צורכי הלקוח? לדוגמה אתם משתמשים בשפה אשר לא נדרשת עבור האתר או אינכם מתעסקים בטכנולוגיה מסוימת.
על כן יש צורך לעשות אפיון מעמיק עם הלקוח על מנת לראות כי אכן השירותים שאתם מספקים עומדים בצורכי הלקוח.
 

שימוש בטכנולוגיות חדשניות

שימוש בכלים וטכנולוגיות חדשניות בתחום התכנות והעיצוב ישפר משמעותית את הרושם אשר ניתן להשיג מאתר האינטרנט. אם אתר האינטרנט שלכם נבנה לפני מספר שנים לפי שיטת ה- Web-Styling החדשה אשר כוללת טכנולוגיות חדשניות כמו HTML 5 / jQuery אשר מהווים את התחליף לטכנולוגיית ה- Flash אשר מצד אחד תורמת בבניית אתרים יותר אינטראקטיביים וייחודיים בשילוב עיצוב מודרני ועמידה בסטנדרטים הגבוהים ומצד שני תורמת לעסק במידה והוא מעוניין בקידום אתר האינטרנט.
 

נגישות לנתונים

במידה והנכם מעוניינים לפנות לחברה חדשה אשר תבנה את אתר האינטרנט החדש שלכם, יש צורך במתן גישה לנתוני האתר עבור החברה, על כן יש צורך לפנות לחברה הישנה אשר בנתה עבורכם את אתר האינטרנט ומן הרצוי להחזיק נתונים אלו אצל הלקוח עצמו כך שבמידה והחברה תפשוט רגל או כל דבר אחר, נתונים עבור אתר האינטרנט יהיה 
 • בניית אתרים - איך עושים את זה נכון

  העלנו מאמר חדש ותוכן איכותי לאתר עבורכם הגולשים - בקרו בסדרה של בניית אתרים בשנת 2021 איך עושים את זה נכון.

 • תכנים חדשים בנושא שיווק עסקים פרונטלי

  קוראים נכבדים, הוספנו תכנים בנושא שיווק עסקים פרונטלי וחזותי הכולל פרסום במרחב הציבורי באמצעות שלטים.

 • פתרונות אחסון מקצועיים

  חברת Design-Masters מספקת פתרונות אחסון מתקדמים עבור אתר האינטרנט שלך, באמצעות מערך שרתים מקצועי ואיכותי וחבילות אחסון אתרים משודרגות בהתאמה אישית, ניתן לשפר באופן ניכר את ביצועי האתר והתפקוד המקסימלי של האתר.

 • בניית אתרים לעסקים

  בניית אתרי אינטרנט מקצועיים לעסקים בהתאמה אישית בשילוב בניית עיצוב ייחודי ומקצועי בשילוב הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ועמידה בקונספטים מודרניים וטכנולוגיים להעברת המסר בצורה הייחודית והברורה ביותר במקסימום תפוקה.

 • עיצוב אתרים מקצועי

  חברת Design-Masters מתמחה בבניית עיצובים רספונסיביים, מקצועיים וייחודיים בהתאמה אישית לצורכי הלקוח לבניית אתר מקצועי, שילוב טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות תחת עמידה בסטנדרטים והתקנים המקובלים.

 • קידום אתרים עם תוצאות

  תמיד רציתם לראות את אתר האינטרנט שלכם בעמוד הראשון ולקבל חשיפה רבה ולהגדיל את המחזור הרווחי? עכשיו זו ההזדמנות שלכם שרות קידום אתרים של חברת Design-Masters מתחייב לספק לכם תוצאות תוך פרק זמן קצר.

 • אירוח אתרי אינטרנט

  אתר אינטרנט דורש אחסון לא משנה מה, שרות אחסון אמין ומקצועי עם תמיכה טכנית נלווית מסביב לשעון מאפשרת לבעל האתר להיות עם ראש שקט ולדעת שבכל דקה נתונה אתר האינטרנט מתפקד כראוי.

 • חברת Design-Masters מובילה בסיפוק פתרונות אינטרנטיים

  חברת Design-Masters הינה חברה המורכבת מאנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחומי האינטרנט אשר שילובם יחד הופך אותנו לחברה מקצועית ומובילה כפי שאנו כיום.

Image 01

עיצוב אתר

העיצובים שלנו מרשימים, חדישים, יפים יעילים שהם והם ניתנים להתאמה לכמעט כל צורך.

Image 02

רספונסיבי

העיצובים שלנו הם לא רק עיצוב שמותאם למחשב, אלא גם לפלאפונים ולטאבלטים למינהם.

Image 03

ניהול האתר ותמיכה

אנו נותנים שירות ותמיכה מלאה מסביב לשעון לכל בעיה שצצה. השירות שלנו הוא הטוב ביותר.

Image 04

בניית אתרים בהתאמה אישית

אנו בונים אתרים לפי דרישת הלקוח. בין אתרי תוכן לבין מערכות ניהול מתקדמות.

Image 05

מכירות

אנו ב-Design Masters מציעים את המחירים הזולים ביותר בשוק. לקוחות שלנו יכולים להעיד על כך שאין זה פוגע בשירות שהם קיבלו.