תחזוקת מחשבים

כל עסק או חברה אשר מחזיקים מערך מחשוב ארגוני ועובדי הארגון נדרשים בפעילות מחשבים על מנת לספק את תפקידים, דרוש בשירותי תחזוקת מחשבים על מנת להבטיח את תקינות המערך ותחנות הקצה ועקב כך גם את יעילות תפקודם של העובדים בארגון.
עד כמה שמחשב מהווה מכונה חזקה שיכולה לבצע עשרות פעולות בבת אחת גם היא יכולה לספוג נזקים קריטיים וחמורים הן בידי מעשה אנוש או כל גורם אחר.
עסקים אשר פועלים עם רשת האינטרנט נמצאים בסיכון בשל שלל הסכנות שנמצאות ברשת, החל מווירוסים, תכנות ריגול למיניהן ועוד.
 

Design Masters שירותים מתקדמים

חברת Design Masters מתמחה בסיפוק פתרונות אינטרנטיים לבעלי עסקים וחברות, כחלק מהאידאולוגיה שלנו אנו מאמינים שכל עסק צריך לעמוד בקדמת הטכנולוגיה ולא לפגר מאחור כאשר מתחריו מתקדמים, כמו כן כחלק מכך יש צורך בתחזוקת הטכנולוגיות והחומרה על מנת להבטיח תפקוד יעיל ויציב של הארגון.
תכנות ריגול למיניהן אשר נדבקות למחשב שלכם בעת גלישה באתרים מנצלות את משאבי החומרה של המחשב שלכם ומובילות אותו לספק תפקוד ירוד עבורכם, כמו כן הן אוספות נתונים אשר יכולים להיות מאד מסווגים ומעבירות לצד שלישי שיכול לעשות בכך שימוש לרעה.
 

שירותים אופטימליים במסגרת תחזוקת מחשבים

כחלק מתחזוקה שוטפת של מחשבי הארגון והבטחת יעילות, מקצועיות ואופטימליות הארגון, חברת Design Masters מציעה מגוון פתרונות אופטימליים עבור תחזוקת מערך המחשוב של העסק שלך.
 • ניקוי ותיקון קבצים – חווים מהירות אטית מאד וחריגה במחשב שלכם? כנראה כי הדבר נובע מקבצים זמניים רבים לדוגמת קבצי רג'יסטרי, באמצעות תוכנות וכלים אשר מאפשרים את דחיסתם של קבצים אלו ותיקון קבצים אשר נפגעו בדרך זו או אחרת, ניתן לשפר באופן משמעותי את מהירות המחשב.
 • אנטי וירוסים – תוכנות אנטי וירוס מתקדמות וחדשניות אשר יסרקו את כלל המחשבים בארגון למטרת מציאת וירוסים אשר הזיקו או יכולים להזיק למחשב בעתיד ונטרולם על ידי שליחת קבצים לתיקייה מבודדת עם אפשרות לתיקון או למחיקה במידה ולא ניתן.
 • איחוי דיסק – או במילים אחרות דפרגמנטציה לכונן הקשיח, מאפשר לשפר את מהירות המחשב בצורה אופטימלית לחלוטין על ידי מחיקת קבצים שנשארו במחשב לאחר הסרת תוכנות מהמחשב.
 • קבצים אלו גורמים לקריאה לא רצופה של הכונן, דבר אשר נוטה לגרום לתפקוד אטי של המחשב.
 • בניית אתרים - איך עושים את זה נכון

  העלנו מאמר חדש ותוכן איכותי לאתר עבורכם הגולשים - בקרו בסדרה של בניית אתרים בשנת 2021 איך עושים את זה נכון.

 • תכנים חדשים בנושא שיווק עסקים פרונטלי

  קוראים נכבדים, הוספנו תכנים בנושא שיווק עסקים פרונטלי וחזותי הכולל פרסום במרחב הציבורי באמצעות שלטים.

 • פתרונות אחסון מקצועיים

  חברת Design-Masters מספקת פתרונות אחסון מתקדמים עבור אתר האינטרנט שלך, באמצעות מערך שרתים מקצועי ואיכותי וחבילות אחסון אתרים משודרגות בהתאמה אישית, ניתן לשפר באופן ניכר את ביצועי האתר והתפקוד המקסימלי של האתר.

 • בניית אתרים לעסקים

  בניית אתרי אינטרנט מקצועיים לעסקים בהתאמה אישית בשילוב בניית עיצוב ייחודי ומקצועי בשילוב הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ועמידה בקונספטים מודרניים וטכנולוגיים להעברת המסר בצורה הייחודית והברורה ביותר במקסימום תפוקה.

 • עיצוב אתרים מקצועי

  חברת Design-Masters מתמחה בבניית עיצובים רספונסיביים, מקצועיים וייחודיים בהתאמה אישית לצורכי הלקוח לבניית אתר מקצועי, שילוב טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות תחת עמידה בסטנדרטים והתקנים המקובלים.

 • קידום אתרים עם תוצאות

  תמיד רציתם לראות את אתר האינטרנט שלכם בעמוד הראשון ולקבל חשיפה רבה ולהגדיל את המחזור הרווחי? עכשיו זו ההזדמנות שלכם שרות קידום אתרים של חברת Design-Masters מתחייב לספק לכם תוצאות תוך פרק זמן קצר.

 • אירוח אתרי אינטרנט

  אתר אינטרנט דורש אחסון לא משנה מה, שרות אחסון אמין ומקצועי עם תמיכה טכנית נלווית מסביב לשעון מאפשרת לבעל האתר להיות עם ראש שקט ולדעת שבכל דקה נתונה אתר האינטרנט מתפקד כראוי.

 • חברת Design-Masters מובילה בסיפוק פתרונות אינטרנטיים

  חברת Design-Masters הינה חברה המורכבת מאנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחומי האינטרנט אשר שילובם יחד הופך אותנו לחברה מקצועית ומובילה כפי שאנו כיום.

Image 01

עיצוב אתר

העיצובים שלנו מרשימים, חדישים, יפים יעילים שהם והם ניתנים להתאמה לכמעט כל צורך.

Image 02

רספונסיבי

העיצובים שלנו הם לא רק עיצוב שמותאם למחשב, אלא גם לפלאפונים ולטאבלטים למינהם.

Image 03

ניהול האתר ותמיכה

אנו נותנים שירות ותמיכה מלאה מסביב לשעון לכל בעיה שצצה. השירות שלנו הוא הטוב ביותר.

Image 04

בניית אתרים בהתאמה אישית

אנו בונים אתרים לפי דרישת הלקוח. בין אתרי תוכן לבין מערכות ניהול מתקדמות.

Image 05

מכירות

אנו ב-Design Masters מציעים את המחירים הזולים ביותר בשוק. לקוחות שלנו יכולים להעיד על כך שאין זה פוגע בשירות שהם קיבלו.