שרתי אחסון של Design-Masters

חלק מהשרות המסופק על ידי חברות המתמחות באירוח ואחסון אתרים באינטרנט הינו סיפוק השרתים אשר ברשות החברה, השרתים יושבים בחוות שרתים מרכזית ורחבה הכוללת מספר רב של שרתים, חלקם מושכרים לחברות נפרדות וחלקם עושים שימוש באחסון שיתופי, כלומר אחסון של מספר אתרי אינטרנט על גבי שרת אחד.

 

אחסון אתרים, השרתים השונים ומטרתם

שרת אינו מיועד אך ורק למקום בו אתר אינטרנט יכול להתאחסן על מנת שיוכל להיות באוויר ולתפקד, שרת מספק גיבוי מלא לכל הקבצים והתכנים של האתר במקרה של נפילת האתר ובכך בעצם לספק שחזור נתונים.
זמן ה- Up-time של השרתים בחברת Design-Masters עומד על 99.9% למעט זמנים אשר נדרש צורך לבצע עדכון לרכיב בשרת.
כחלק מהשרות המסופק אצלנו אנו מספקים שרתים אשר מתאימים לכל סוגי העסקים והחברות.
 
 • שרתים ייעודיים – שרתים אלו הינם שרתים אשר מיועדים לחברות גדולות ומאפשרים אחסון אתר אינטרנט אחד בלבד ובכך לספק ניצול מלא של כל משאבי החומרה לאתר, שרת ייעודי ידוע בכמות המשאבים הרבה שלו ולכן מחירו יקר הוא מתאים לחברות גדולות ולאתרים הדורשים משאבים רבים, קיימים מספר סוגי אחסון על גבי שרתים ייעודיים ביניהם, שרות אחסון ייעודי מנוהל הינו שרות אשר כל התחזוקה השוטפת והניהול הכולל על השרת מתבצע ישירות על ידי החברה ובכך בעל האתר יכול להיות בראש שקט כי יש מי שדואג לתחזוקה ולניהול, שרות אחסון ייעודי לא מנוהל לעומת זאת מעמיד את בעל האתר להיות אחראי על הניהול והתחזוקה השוטפת על השרת, שרות זה מתאים יותר לחברות גדולות אשר יכולות להרשות לעצמן להקצות כח אדם מתאים.
 • שרתים וירטואלים – שרת וירטואלי או בשפתו המקצועית שרת VPS הינו שרת אשר כמות משאבי החומרה בו אמנם מינימלית יותר אך ביצועיו ותכונותיו דומות לאלו של שרת ייעודי, יתרונותיו של שרת וירטואלי מתבטאים בעיקר ביכולת השדרוג המתמדת שלו בהתאם לצורכי האתר ובכך להגדיל כל פעם את כמות המשאבים ועדיין להשאר לפי תקציב החברה, כמו כן ניתן ליצור ארכיטקטורת שרתים בה ניתן לחבר את השרת הוירטואלי למספר שרתים פיזיים ובכך ליצור שרשור מערכתי אשר יגרום לשרת הוירטואלי לנטר אוטומטית לשרת פיזי אחר כאשר אחד השרתים הפיזיים קורס בלי שחויית הגלישה תורגש.
 • בניית אתרים - איך עושים את זה נכון

  העלנו מאמר חדש ותוכן איכותי לאתר עבורכם הגולשים - בקרו בסדרה של בניית אתרים בשנת 2021 איך עושים את זה נכון.

 • תכנים חדשים בנושא שיווק עסקים פרונטלי

  קוראים נכבדים, הוספנו תכנים בנושא שיווק עסקים פרונטלי וחזותי הכולל פרסום במרחב הציבורי באמצעות שלטים.

 • פתרונות אחסון מקצועיים

  חברת Design-Masters מספקת פתרונות אחסון מתקדמים עבור אתר האינטרנט שלך, באמצעות מערך שרתים מקצועי ואיכותי וחבילות אחסון אתרים משודרגות בהתאמה אישית, ניתן לשפר באופן ניכר את ביצועי האתר והתפקוד המקסימלי של האתר.

 • בניית אתרים לעסקים

  בניית אתרי אינטרנט מקצועיים לעסקים בהתאמה אישית בשילוב בניית עיצוב ייחודי ומקצועי בשילוב הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ועמידה בקונספטים מודרניים וטכנולוגיים להעברת המסר בצורה הייחודית והברורה ביותר במקסימום תפוקה.

 • עיצוב אתרים מקצועי

  חברת Design-Masters מתמחה בבניית עיצובים רספונסיביים, מקצועיים וייחודיים בהתאמה אישית לצורכי הלקוח לבניית אתר מקצועי, שילוב טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות תחת עמידה בסטנדרטים והתקנים המקובלים.

 • קידום אתרים עם תוצאות

  תמיד רציתם לראות את אתר האינטרנט שלכם בעמוד הראשון ולקבל חשיפה רבה ולהגדיל את המחזור הרווחי? עכשיו זו ההזדמנות שלכם שרות קידום אתרים של חברת Design-Masters מתחייב לספק לכם תוצאות תוך פרק זמן קצר.

 • אירוח אתרי אינטרנט

  אתר אינטרנט דורש אחסון לא משנה מה, שרות אחסון אמין ומקצועי עם תמיכה טכנית נלווית מסביב לשעון מאפשרת לבעל האתר להיות עם ראש שקט ולדעת שבכל דקה נתונה אתר האינטרנט מתפקד כראוי.

 • חברת Design-Masters מובילה בסיפוק פתרונות אינטרנטיים

  חברת Design-Masters הינה חברה המורכבת מאנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחומי האינטרנט אשר שילובם יחד הופך אותנו לחברה מקצועית ומובילה כפי שאנו כיום.

Image 01

עיצוב אתר

העיצובים שלנו מרשימים, חדישים, יפים יעילים שהם והם ניתנים להתאמה לכמעט כל צורך.

Image 02

רספונסיבי

העיצובים שלנו הם לא רק עיצוב שמותאם למחשב, אלא גם לפלאפונים ולטאבלטים למינהם.

Image 03

ניהול האתר ותמיכה

אנו נותנים שירות ותמיכה מלאה מסביב לשעון לכל בעיה שצצה. השירות שלנו הוא הטוב ביותר.

Image 04

בניית אתרים בהתאמה אישית

אנו בונים אתרים לפי דרישת הלקוח. בין אתרי תוכן לבין מערכות ניהול מתקדמות.

Image 05

מכירות

אנו ב-Design Masters מציעים את המחירים הזולים ביותר בשוק. לקוחות שלנו יכולים להעיד על כך שאין זה פוגע בשירות שהם קיבלו.