שילוט פנים לעסקים משרדים וחנויות

עולם השיווק מאפשר אינספור ייתרונות לעסקים המעוניינים למתג את המשרד או החנות שלהם באמצעות שילוט פנים מעוצב. סקרנו עבורכם את התחום והתמקדנו בטרנדים ומגמות בעולם השילוט אשר ילוו אותנו בשנים הקרובות.
 

שיווק לעסקים במרכזים מסחריים

בשנת 2017 אנו עדים לתופעה של ממש כאשר גם קניונים ומרכזים מסחריים משתמשים בשילוט פנים להכוונה, לשיווק ולפרסום בעבור הלקוחות שלהם בתוך המבנה.
 
הצורך ההולך וגובר במיתוג המרכז ובשילוב שלטים בחלקיו השונים מניע פעמים רבות את בעלי החברה לעבודה מול חברת שלטים איתנה ויציבה המאפשר גמישות בהזמנות השילוט וקבלת שירות בעת הזמנת פרויקטים חדשים ומגוונים לפרסום עסקים, להכוונת מבקרים או למיתוג הקניון.
 

פרסום במרחב הציבורי

שיווק לעוברים ושבים במרחב הציבורי אינו מסתכם ביצירת שלט. על מנת להגיע ללקוחות הפוטנציאלים המצויים בכביש או ברחוב אנו נדשים לשלם למגוון גורמים המצויים בתהליך.  החל מחברות שילוט חוצות לרשויות מקומיות, בעלי השלט הוא הגורם הראשון אליו נפנה לקבלת חשיפה במרחב הציבורי.
 

תהליך הכנת השלט – יצירתיות פורצת גבולות

כאשר מתבצעת הזמנה של שילוט פנים לבית העסק, מתחיל תהליך ביצוע המוצר. בשלב הראשון מעביר הלקוח את הלוגו או את הגרפיקה אותה ירצה לייצר, לאחר מכן, חברת הביצוע עורכת ומעדכנת את הגרפיקה בהתאם לדרישות המועברות על ידי הלקוח (באמצעות גרפיקאי מקצועי) ולאחר מכן מעבירה את הקובץ לפורמט קריא למכונות הייצור של החברה.
 
בשלב השני ייבחרו החומרים הנדרשים לייצור השלט בהתאם לתנאי האקלים בהם יוצב, העמידות הנדרשת ובהתאמה להדמיה אותה הציגו ללקוח בשלב הראשוני. החומרים מהם עשויים שלטי פנים נעים בין PVC(המספק גמישות של החומר ועמידות לאורך זמן) לבין מתכת אל חלד(המספקת מראה עסקי ונוצץ).
 
בשלב השלישי יתחיל תהליך ביצוע המוצר על ידי בעלי מקצוע המתמחים בטכניקות ייחודיות להתאמת החומר לצורת השלט הנבחר. פעמים רבות יידרשו בעלי המקצוע לחתוך את חומרי הגלם, לכופף אותם בטכניקות מיוחדות הכוללות שימוש בחום ליצירת גמישות ואף ליצירת תבניות מיוחדות בהתאמה אישית ליציקות מתכנת או פלסטיק כאלמנט במוצר הסופי.
 
בשלב האחרון בתהליך יותקן המוצר במיקום הלקוח על ידי מתקינים מטעם חברת השלטים.
 • בניית אתרים - איך עושים את זה נכון

  העלנו מאמר חדש ותוכן איכותי לאתר עבורכם הגולשים - בקרו בסדרה של בניית אתרים בשנת 2021 איך עושים את זה נכון.

 • תכנים חדשים בנושא שיווק עסקים פרונטלי

  קוראים נכבדים, הוספנו תכנים בנושא שיווק עסקים פרונטלי וחזותי הכולל פרסום במרחב הציבורי באמצעות שלטים.

 • פתרונות אחסון מקצועיים

  חברת Design-Masters מספקת פתרונות אחסון מתקדמים עבור אתר האינטרנט שלך, באמצעות מערך שרתים מקצועי ואיכותי וחבילות אחסון אתרים משודרגות בהתאמה אישית, ניתן לשפר באופן ניכר את ביצועי האתר והתפקוד המקסימלי של האתר.

 • בניית אתרים לעסקים

  בניית אתרי אינטרנט מקצועיים לעסקים בהתאמה אישית בשילוב בניית עיצוב ייחודי ומקצועי בשילוב הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ועמידה בקונספטים מודרניים וטכנולוגיים להעברת המסר בצורה הייחודית והברורה ביותר במקסימום תפוקה.

 • עיצוב אתרים מקצועי

  חברת Design-Masters מתמחה בבניית עיצובים רספונסיביים, מקצועיים וייחודיים בהתאמה אישית לצורכי הלקוח לבניית אתר מקצועי, שילוב טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות תחת עמידה בסטנדרטים והתקנים המקובלים.

 • קידום אתרים עם תוצאות

  תמיד רציתם לראות את אתר האינטרנט שלכם בעמוד הראשון ולקבל חשיפה רבה ולהגדיל את המחזור הרווחי? עכשיו זו ההזדמנות שלכם שרות קידום אתרים של חברת Design-Masters מתחייב לספק לכם תוצאות תוך פרק זמן קצר.

 • אירוח אתרי אינטרנט

  אתר אינטרנט דורש אחסון לא משנה מה, שרות אחסון אמין ומקצועי עם תמיכה טכנית נלווית מסביב לשעון מאפשרת לבעל האתר להיות עם ראש שקט ולדעת שבכל דקה נתונה אתר האינטרנט מתפקד כראוי.

 • חברת Design-Masters מובילה בסיפוק פתרונות אינטרנטיים

  חברת Design-Masters הינה חברה המורכבת מאנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחומי האינטרנט אשר שילובם יחד הופך אותנו לחברה מקצועית ומובילה כפי שאנו כיום.

Image 01

עיצוב אתר

העיצובים שלנו מרשימים, חדישים, יפים יעילים שהם והם ניתנים להתאמה לכמעט כל צורך.

Image 02

רספונסיבי

העיצובים שלנו הם לא רק עיצוב שמותאם למחשב, אלא גם לפלאפונים ולטאבלטים למינהם.

Image 03

ניהול האתר ותמיכה

אנו נותנים שירות ותמיכה מלאה מסביב לשעון לכל בעיה שצצה. השירות שלנו הוא הטוב ביותר.

Image 04

בניית אתרים בהתאמה אישית

אנו בונים אתרים לפי דרישת הלקוח. בין אתרי תוכן לבין מערכות ניהול מתקדמות.

Image 05

מכירות

אנו ב-Design Masters מציעים את המחירים הזולים ביותר בשוק. לקוחות שלנו יכולים להעיד על כך שאין זה פוגע בשירות שהם קיבלו.