קידום אתרים ממומן - PPC

לעתים עסקים וחברות אשר מעוניינים לקדם את אתר האינטרנט שלהם ברשת על מנת להשיג פוטנציאל שיווקי מקסימלי עושים זאת בכדי לנצל את החשיפה המקסימלית ותעבורת הגולשים הפוטנציאליים אשר קיימת ברשת.
אותם בעלי עסקים אינם מעוניינים בתהליך קידום אתרים אורגני אשר יכול לקחת חודשים ארוכים עד שניתן יהיה לראות תוצאות במנוע החיפוש.
על כן מנוע החיפוש Google מציעה עבורם, שירות אשר נקרא Google Adwards או בעברית קידום אתרים ממומן בשיטת ה- PPC.
 

מהו קידום אתרים ממומן?

קידום אתרים ממומן הנו תהליך אשר אינו מתבסס על אופטימיזציית אתר האינטרנט כפי שמתבצע בתהליך הקידום האורגני ומתבסס על פרסום אתר האינטרנט במודעות הממומנות אשר מופיעות על פני תוצאות החיפוש האורגניות במנוע החיפוש.
כאשר בעל האתר מעוניין בבניית קמפיין שיווקי באמצעות קידום אתרים ממומן, על ידי מערכת Google Adwards הוא יכול לקבוע את התקציב הרצוי עבורו לניהול קמפיין זה, כאשר ככל שהתקציב גדול יותר כך תופיע המודעה במיקום גבוה יותר ובתדירות גבוהה יותר.
תהליך קידום אתרים ממומן מיועד עבור לקוחות אשר יש להם אתר אינטרנט ומעוניינים לבלוט במנועי החיפוש באופן מידי לעומת קידום אתרים אורגני אשר דורש סריקות של מנוע החיפוש ואופטימיזציה ומערכים שלוקחים זמן רב עד שניתן יהיה לראות תוצאות ממשיות.
 

אופי התשלום

התשלום עצמו מתבצע בשיטת ה- PPC כלומר Pay Per Click, אשר באמצעות שיטה זו בעל האתר משלם עבור כל לחיצה אשר מתקבלת על ההודעה הממומנת תשלום סמלי ובכך הוא מקבל תעבורת גולשים פוטנציאלית לאתר האינטרנט שלו.
כמו כן ניתן לבצע קידום אתרים ממומן על ידי רשתות חברתיות כמו פייסבוק אשר מאפשרות לעסקים לפרסם את עצמם באמצעות שירות Sponsored ובכך עדכוני העסק מופיעים כפרסומות רלוונטיות אצל הגולשים הרבים ועל פני פרסומים חדשים גם אם העדכון פורסם לפני זמן רב. 
 
באמצעות קידום אתרים ממומן ניתן להניף את העסק שלכם ולגייס לקוחות חדשים תוך זמן קצר מאד.
כמו כן חשוב לדעת כי באמצעות תכנון נכון של מודעת הפרסום במסגרת קמפיין הקידום השיווקי ב- Google תוכלו לשלם הרבה פחות על כל לחיצה על המודעה וזאת מאחר שמנוע החיפוש מייחס חשיבות רבה יותר עבור תוכן איכותי והולך לקראתו.
חברות מסוימות לקידום אתרים אתרים וגם כנסים מפוארים של Google אשר מתקיימים אחת לכמה זמן מאפשרים מתן קופונים על סך מאות שקלים עבור עסקים ואינדיבידואלים שמעוניינים להתנסות בקידום ממומן ונותן להם תקציב מוגבל להתנסות זו, בתום התקציב המודעה יורדת ממנועי החיפוש ודורשת תקציב מחודש ואמצעי תשלום סדיר על מנת ותמשיך להופיע.
 • בניית אתרים - איך עושים את זה נכון

  העלנו מאמר חדש ותוכן איכותי לאתר עבורכם הגולשים - בקרו בסדרה של בניית אתרים בשנת 2021 איך עושים את זה נכון.

 • תכנים חדשים בנושא שיווק עסקים פרונטלי

  קוראים נכבדים, הוספנו תכנים בנושא שיווק עסקים פרונטלי וחזותי הכולל פרסום במרחב הציבורי באמצעות שלטים.

 • פתרונות אחסון מקצועיים

  חברת Design-Masters מספקת פתרונות אחסון מתקדמים עבור אתר האינטרנט שלך, באמצעות מערך שרתים מקצועי ואיכותי וחבילות אחסון אתרים משודרגות בהתאמה אישית, ניתן לשפר באופן ניכר את ביצועי האתר והתפקוד המקסימלי של האתר.

 • בניית אתרים לעסקים

  בניית אתרי אינטרנט מקצועיים לעסקים בהתאמה אישית בשילוב בניית עיצוב ייחודי ומקצועי בשילוב הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ועמידה בקונספטים מודרניים וטכנולוגיים להעברת המסר בצורה הייחודית והברורה ביותר במקסימום תפוקה.

 • עיצוב אתרים מקצועי

  חברת Design-Masters מתמחה בבניית עיצובים רספונסיביים, מקצועיים וייחודיים בהתאמה אישית לצורכי הלקוח לבניית אתר מקצועי, שילוב טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות תחת עמידה בסטנדרטים והתקנים המקובלים.

 • קידום אתרים עם תוצאות

  תמיד רציתם לראות את אתר האינטרנט שלכם בעמוד הראשון ולקבל חשיפה רבה ולהגדיל את המחזור הרווחי? עכשיו זו ההזדמנות שלכם שרות קידום אתרים של חברת Design-Masters מתחייב לספק לכם תוצאות תוך פרק זמן קצר.

 • אירוח אתרי אינטרנט

  אתר אינטרנט דורש אחסון לא משנה מה, שרות אחסון אמין ומקצועי עם תמיכה טכנית נלווית מסביב לשעון מאפשרת לבעל האתר להיות עם ראש שקט ולדעת שבכל דקה נתונה אתר האינטרנט מתפקד כראוי.

 • חברת Design-Masters מובילה בסיפוק פתרונות אינטרנטיים

  חברת Design-Masters הינה חברה המורכבת מאנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחומי האינטרנט אשר שילובם יחד הופך אותנו לחברה מקצועית ומובילה כפי שאנו כיום.

Image 01

עיצוב אתר

העיצובים שלנו מרשימים, חדישים, יפים יעילים שהם והם ניתנים להתאמה לכמעט כל צורך.

Image 02

רספונסיבי

העיצובים שלנו הם לא רק עיצוב שמותאם למחשב, אלא גם לפלאפונים ולטאבלטים למינהם.

Image 03

ניהול האתר ותמיכה

אנו נותנים שירות ותמיכה מלאה מסביב לשעון לכל בעיה שצצה. השירות שלנו הוא הטוב ביותר.

Image 04

בניית אתרים בהתאמה אישית

אנו בונים אתרים לפי דרישת הלקוח. בין אתרי תוכן לבין מערכות ניהול מתקדמות.

Image 05

מכירות

אנו ב-Design Masters מציעים את המחירים הזולים ביותר בשוק. לקוחות שלנו יכולים להעיד על כך שאין זה פוגע בשירות שהם קיבלו.