קידום אתרים כחלק משיווק אופטימלי באינטרנט

שיווק באינטרנט מהווה הפתרון האידאלי עבור עסקים אשר מעוניינים לקדם את עצמם על מנת למסחר את שירותיהם ומוצריהם המובילים עבור קהלי יעד פוטנציאליים, השיווק עצמו יכול להתבטאות בכמה דרכים שונות כאשר העדיפות היא שילוב של כולן בכדי להגיע לפוטנציאל המרבי שניתן להפיק ברשת האינטרנט.
אחת הדרכים העיקריות והפרודוקטיביות ביותר לשיווק עסק באינטרנט היא באמצעות קידום אתרים, בין אם מדובר בקידום אתרים אורגני או קידום ממומן באמצעות PPC.
 

כיצד קידום אתרים משפיע על שיווק העסק?

כפי שציינתי קודם לכן בשיווק באינטרנט קיימים שני סוגי קידום, קידום אתרים אורגני וקידום ממומן על ידי PPC, שתי דרכים אלו יכולות לתרום לשיווק באינטרנט בדרכים שונות ועל כן יש צורך בהגדרת שיטות אלו והבנת היתרונות של כל אחד מהם וכיצד הם תורמים להצלחת העסק מבחינה שיווקית.
 

קידום אתרים אורגני

קידום אתרים אורגני הנו מקבץ של שיטות טבעיות אשר במסגרתם ניתן לייעל ולהשביח את אתר האינטרנט על מנת להפוך אותו לאתר איכותי עבור הגולש, לתהליך כזה קוראים אופטימיזציה ובאמצעותו ניתן לשפר את אתר האינטרנט מבחינת תוכן איכותי, מבנה הכללי של האתר וכמובן אופטימיזציית קוד על פי התקנים המקובלים והסטנדרטים הגבוהים של מכון התקנים הבין לאומי.
באמצעות קידום אתרים ניתן לשפר את איכות אתר האינטרנט ובעת סריקת האתר על ידי מנועי החיפוש, ידורג אתר האינטרנט בהתאם במעלה תוצאות הדירוג בשל היותו תוצאת חיפוש מקצועית ורלוונטית עבור שאילתת הגולש ובכך להעלות את מודעות אתר האינטרנט במנועי החיפוש, לזכות לחשיפה רבה יותר וקהל יעד פוטנציאלי.
 

קידום אתרים ממומן

שיטה נוספת לשיווק באינטרנט באופן אופטימלי היא באמצעות קידום אתרים ממומן או במילים אחרות שירות PPC.
באמצעות שירות מסוג זה ניתן לשווק את העסק שלכם במנועי החיפוש בהודעות ממומנות אשר נמצאות מעל לתוצאות האורגניות, כאשר הבליטות מתבטאת בתקציב אותו הנכם משקיעים עבור קמפיין זה.
התשלום עצמו מתבצע על ידי כל לחיצה שמתבצעת על המודעה שלכם וככל שהתקציב גבוה יותר התדירות שתופיעו תהיה רבה יותר.
 

הבדלים בין סוגי הקידום מבחינה שיווקית

קידום אתרים אורגני הנו קידום לטווח הרחוק ודורש זמן רב יותר עד שמתבצעת אופטימיזציה כללית באתר ועד שאתר האינטרנט נסרק במנועי החיפוש, הסריקות עצמן  הן בטווחי זמן שונים ויכולים להיות שבוע ואף חודש עד שהאתר יסרק ועל כן לא ניתן לראות תוצאות ישירות.
קידום אתרים ממומן לעומת זאת מהווה פתרון מיידי עבור העסק לשיווק באינטרנט בכך שמרגע תחילת הקמפיין ואיך שהגדרתם תקציב כבר תופיעו בתוצאות החיפוש הממומנות וכך תקבלו תעבורת גולשים פוטנציאלית לאתר האינטרנט שלכם.
 • בניית אתרים - איך עושים את זה נכון

  העלנו מאמר חדש ותוכן איכותי לאתר עבורכם הגולשים - בקרו בסדרה של בניית אתרים בשנת 2021 איך עושים את זה נכון.

 • תכנים חדשים בנושא שיווק עסקים פרונטלי

  קוראים נכבדים, הוספנו תכנים בנושא שיווק עסקים פרונטלי וחזותי הכולל פרסום במרחב הציבורי באמצעות שלטים.

 • פתרונות אחסון מקצועיים

  חברת Design-Masters מספקת פתרונות אחסון מתקדמים עבור אתר האינטרנט שלך, באמצעות מערך שרתים מקצועי ואיכותי וחבילות אחסון אתרים משודרגות בהתאמה אישית, ניתן לשפר באופן ניכר את ביצועי האתר והתפקוד המקסימלי של האתר.

 • בניית אתרים לעסקים

  בניית אתרי אינטרנט מקצועיים לעסקים בהתאמה אישית בשילוב בניית עיצוב ייחודי ומקצועי בשילוב הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ועמידה בקונספטים מודרניים וטכנולוגיים להעברת המסר בצורה הייחודית והברורה ביותר במקסימום תפוקה.

 • עיצוב אתרים מקצועי

  חברת Design-Masters מתמחה בבניית עיצובים רספונסיביים, מקצועיים וייחודיים בהתאמה אישית לצורכי הלקוח לבניית אתר מקצועי, שילוב טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות תחת עמידה בסטנדרטים והתקנים המקובלים.

 • קידום אתרים עם תוצאות

  תמיד רציתם לראות את אתר האינטרנט שלכם בעמוד הראשון ולקבל חשיפה רבה ולהגדיל את המחזור הרווחי? עכשיו זו ההזדמנות שלכם שרות קידום אתרים של חברת Design-Masters מתחייב לספק לכם תוצאות תוך פרק זמן קצר.

 • אירוח אתרי אינטרנט

  אתר אינטרנט דורש אחסון לא משנה מה, שרות אחסון אמין ומקצועי עם תמיכה טכנית נלווית מסביב לשעון מאפשרת לבעל האתר להיות עם ראש שקט ולדעת שבכל דקה נתונה אתר האינטרנט מתפקד כראוי.

 • חברת Design-Masters מובילה בסיפוק פתרונות אינטרנטיים

  חברת Design-Masters הינה חברה המורכבת מאנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחומי האינטרנט אשר שילובם יחד הופך אותנו לחברה מקצועית ומובילה כפי שאנו כיום.

Image 01

עיצוב אתר

העיצובים שלנו מרשימים, חדישים, יפים יעילים שהם והם ניתנים להתאמה לכמעט כל צורך.

Image 02

רספונסיבי

העיצובים שלנו הם לא רק עיצוב שמותאם למחשב, אלא גם לפלאפונים ולטאבלטים למינהם.

Image 03

ניהול האתר ותמיכה

אנו נותנים שירות ותמיכה מלאה מסביב לשעון לכל בעיה שצצה. השירות שלנו הוא הטוב ביותר.

Image 04

בניית אתרים בהתאמה אישית

אנו בונים אתרים לפי דרישת הלקוח. בין אתרי תוכן לבין מערכות ניהול מתקדמות.

Image 05

מכירות

אנו ב-Design Masters מציעים את המחירים הזולים ביותר בשוק. לקוחות שלנו יכולים להעיד על כך שאין זה פוגע בשירות שהם קיבלו.