קידום אתרים אורגני

על מנת לצבור את מקסימום הפוטנציאל אשר רשת האינטרנט מציעה עבור עסקים, חברות ואינדיבידואלים אשר בוחרים לשווק ולפרסם את שירותיהם ומוצריהם באמצעות אתר אינטרנט ברשת, לא די אך ורק באתר אינטרנט מקצועי, איכותי, ייחודי ואטרקטיבי. יש להבין כי אתר אינטרנט עד כמה מקצועי שהוא יהיה, בנוי בהתאם למטרות העסק ובהתאמה אישית  לא יספק עבורכם את הפוטנציאל ללא מודעות, כלומר בעת בניית אתר האינטרנט והעלאתו לאוויר לוקח זמן רב עד שהאתר מתחיל להתקדם לאט לאט בזכות התכנים שאתם מפרסמים ועבודה סזיפית של ייעול והשבחה, אמנם תעבורת הגולשים עדיין תהיה נמוכה מאחר ולא יודעים על קיומו.
 

מהו SEO וכיצד הוא מתבצע? 

באמצעות קידום אתרים אורגני ניתן לפתור את הבעיה הזו בקלות אך עדיין לאורך זמן, אמנם מועט יותר, קידום אתרים מאפשר את השבחתו של אתר האינטרנט מבחינת מבנה תוכן וקוד באמצעות שיטות ייעול טבעיות, לתהליך זה קוראים בשפה המקצועית אופטימיזציה ובאמצעותו ניתן לשפר את איכות אתר האינטרנט כך שבעת סריקת האתר על ידי מנועי החיפוש, יוכל האתר להתקדם במעלה תוצאות החיפוש ובעקבות כך לנצל את מלוא הפוטנציאל.
 

כיצד מנועי חיפוש מדרגים אתרים?

ישנם עשרות ומאות מיליוני אתרי אינטרנט ברשת האינטרנט הרחבה ועם כל רגע נפתחים עוד אתרים, על מנת לקבוע אילו אתרים ידורגו על פני אחרים בהסתמך על מקצועיות האתר וסיפוק המידע הרלוונטי והתכנים החדשניים והמקצועיים יש צורך בפתרון מקצועי ואידאלי לשם כך. כפתרון מנועי החיפוש וביניהם מנוע החיפוש הראשי והמוביל Google פיתחו אלגוריתם חכם בעל בינה מלאכותית אשר מורכב ממספר רב של אינדיקטורים או במילים אחרות פרמטרים אשר מעידים על טיב אתר האינטרנט ואיכותו והם סובבים את אתר האינטרנט החל ממבנהו עד לתכנים שבו ועד לרמת הקוד.
בעת סריקת אתר האינטרנט על ידי עכבישי הסריקה של מנועי החיפוש, אתר האינטרנט נבדק במלואו האם הוא עומד בפרמטרים של אלגוריתם הדירוג, במידה ואכן כן, האתר מדורג על פני אתרים אחרים.
 

מה משפיע על קידום האתר ?

ישנם עשרות פרמטרים אשר מרכיבים את אלגוריתם הדירוג של מנועי החיפוש, פרמטרים אלו אינם ידועים לאף מקדם אתרים מקצועי, אמנם יש מספר פרמטרים ברורים אשר אכן משפיעים עד כה על איכות האתר.
 • אופטימיזציית תוכן – באמצעות כתיבת תכנים ענייניים, מקצועיים, איכותיים, רלוונטיים, ועדכניים עבור הגולש ניתן לשפר את איכות אתר האינטרנט מאחר ומנועי החיפוש סורקים את התכנים ביחס לתכנים אחרים ורואים כי אכן התוכן שלכם עדכני, לא מועתק ומקצועי ברמתו.
 • מילות מפתח – מקדמים רבים טוענים כי מילות מפתח איבדו את ההשפעה שלהם על קידום אתרי האינטרנט אך הם עדיין מהווים פרמטר עיקרי עבור מנועי החיפוש לקבוע את מיון אתרי האינטרנט בחיפושים המתאימים והצגתם לפי שאילתת החיפוש המבוקשת. באמצעות מחקר מילות מפתח ניתן לקבל אינדיקציה אודות מילות מפתח פוטנציאליות בעלות חיפוש חודשי גבוה תוך כדי בדיקת אופי התחרות על מנת להבין איזה מערך יש להקים וכמה זמן יכול לקחת קידום ביטוי פוטנציאלי שכזה.
 • מערך קישורים תקין ומקצועי – קישורים איכותיים מאתרים בעלי אותו תחום התעסקות אשר מקושרים לאתר האינטרנט שלך מהווים תנאי חשוב לקידום אתר האינטרנט שלך מאחר והם מסמלים עבור מנוע החיפוש כי אתר האינטרנט הנו איכותי ובעל תכנים מקצועיים בכך שאתרים רבים נוהגים להקשר אליו.
 • בניית אתרים - איך עושים את זה נכון

  העלנו מאמר חדש ותוכן איכותי לאתר עבורכם הגולשים - בקרו בסדרה של בניית אתרים בשנת 2021 איך עושים את זה נכון.

 • תכנים חדשים בנושא שיווק עסקים פרונטלי

  קוראים נכבדים, הוספנו תכנים בנושא שיווק עסקים פרונטלי וחזותי הכולל פרסום במרחב הציבורי באמצעות שלטים.

 • פתרונות אחסון מקצועיים

  חברת Design-Masters מספקת פתרונות אחסון מתקדמים עבור אתר האינטרנט שלך, באמצעות מערך שרתים מקצועי ואיכותי וחבילות אחסון אתרים משודרגות בהתאמה אישית, ניתן לשפר באופן ניכר את ביצועי האתר והתפקוד המקסימלי של האתר.

 • בניית אתרים לעסקים

  בניית אתרי אינטרנט מקצועיים לעסקים בהתאמה אישית בשילוב בניית עיצוב ייחודי ומקצועי בשילוב הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ועמידה בקונספטים מודרניים וטכנולוגיים להעברת המסר בצורה הייחודית והברורה ביותר במקסימום תפוקה.

 • עיצוב אתרים מקצועי

  חברת Design-Masters מתמחה בבניית עיצובים רספונסיביים, מקצועיים וייחודיים בהתאמה אישית לצורכי הלקוח לבניית אתר מקצועי, שילוב טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות תחת עמידה בסטנדרטים והתקנים המקובלים.

 • קידום אתרים עם תוצאות

  תמיד רציתם לראות את אתר האינטרנט שלכם בעמוד הראשון ולקבל חשיפה רבה ולהגדיל את המחזור הרווחי? עכשיו זו ההזדמנות שלכם שרות קידום אתרים של חברת Design-Masters מתחייב לספק לכם תוצאות תוך פרק זמן קצר.

 • אירוח אתרי אינטרנט

  אתר אינטרנט דורש אחסון לא משנה מה, שרות אחסון אמין ומקצועי עם תמיכה טכנית נלווית מסביב לשעון מאפשרת לבעל האתר להיות עם ראש שקט ולדעת שבכל דקה נתונה אתר האינטרנט מתפקד כראוי.

 • חברת Design-Masters מובילה בסיפוק פתרונות אינטרנטיים

  חברת Design-Masters הינה חברה המורכבת מאנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחומי האינטרנט אשר שילובם יחד הופך אותנו לחברה מקצועית ומובילה כפי שאנו כיום.

Image 01

עיצוב אתר

העיצובים שלנו מרשימים, חדישים, יפים יעילים שהם והם ניתנים להתאמה לכמעט כל צורך.

Image 02

רספונסיבי

העיצובים שלנו הם לא רק עיצוב שמותאם למחשב, אלא גם לפלאפונים ולטאבלטים למינהם.

Image 03

ניהול האתר ותמיכה

אנו נותנים שירות ותמיכה מלאה מסביב לשעון לכל בעיה שצצה. השירות שלנו הוא הטוב ביותר.

Image 04

בניית אתרים בהתאמה אישית

אנו בונים אתרים לפי דרישת הלקוח. בין אתרי תוכן לבין מערכות ניהול מתקדמות.

Image 05

מכירות

אנו ב-Design Masters מציעים את המחירים הזולים ביותר בשוק. לקוחות שלנו יכולים להעיד על כך שאין זה פוגע בשירות שהם קיבלו.