עיצוב אתרים רספונסיבי

התפתחות האינטרנט נמדדת בגישה הרבה שניתנת עבור קהלי יעד שונים בזכות פיתוח ללא הפסקה של הטכנולוגיה ואכן אנו רואים הרבה מכשירים טכנולוגיים חדשניים בעלי גישה לרשת האינטרנט לדוגמת Tablets, טלפונים חכמים, I-pads ועוד ועל כן נדרשת ממשקיות משתמש ייחודית ונוחה עבור המשתמשים באותם המכשירים.
ואכן פעם כאשר היה צורך בבניית אתר אינטרנט המתכנתים דאגו להתאמת אתר האינטרנט לכלל הדפדפנים וגרסאותיהם השונות, כיום אין די בכך וישנו הצורך להתאים את אתר האינטרנט לכלל הרזולוציות של המכשירים על מנת לייצר חווית גלישה ומשתמש זהה ואופטימלית בכל מכשיר, במיוחד כאשר העולם נוטה כיום להיות מושתת ברובו על מכשירי המובייל.
 

כיצד מתמודדים עם בעיה זו?

כיום 40% מהגולשים הפוטנציאליים שפונים לאתר האינטרנט שלכם, עושים את דרכם אל אתר האינטרנט שלכם באמצעות מכשירי מובייל.
כאשר ישנה תעבורה כה רבה לאתר האינטרנט שלכם ממכשירי המובייל אך אתר האינטרנט  אינו מוצג באופן ידידותי עבור המשתמש, הגולש פשוט עובר לאתר הבא מאשר להסתבך עם הגדלה והקטנה של אתר האינטרנט או גלילה מתמדת בכדי למצוא את התוכן המבוקש.
על כן כיום חברות מקצועיות לבניית אתרים מספקות שירותי עיצוב אתרים רספונסיבי בו האתר מותאם לרזולוציות השונות של מכשירי המובייל.
 
על מנת לבנות גרסה רספונסיבית לאתר האינטרנט יש צורך בהגדרת טווח רזולוציה נוסף המתאים לפלטפורמות העיקריות כאשר הרזולוציות הנן;
 • מכשיר סמארטפון – 320px
 • טאבלטים – 768px לאורך ו 1024px לרוחב
 • מחשב נייד ונייח – 1024px +
כאשר באמצעות עיצוב אתרים רספונסיבי ניתן להתאים את האתר ללא צורך בשכפול נוסף של האתר, כאשר אנו נמצאים במחשב נייח ומקטינים את הדפדפן לרזולוציות האלה או באופן ידני, ניתן לראות שינויים באופן הצגת האלמנטים והנתונים באתר עד לכדי התאמה לרזולוציה.
 

אופטימליות עיצוב רספונסיבי

כיום ניתן לראות טכנולוגיות מתקדמות מספקות תמיכה למכשירים הניידים לדוגמת HTML5 יתרון גורף אשר מאפשר למתכנתים להתאים את אתרי האינטרנט ביתר קלות למכשירים.
עיצוב רספונסיבי מספק עבור הגולש ממשקיות משתמש נוחה וידידותית בה הוא מוצג לגרסה מותאמת של האתר למכשיר שבו ניתן להתמצא בקלות באתר על ידי הקפדה על מינימליות סידור אלמנטים בצורה נוחה והכוונת הגולש אל שאילתת החיפוש שלו ואל דף ליצירת קשר בקלות רבה יותר.
 
כמו כן, באמצעות עיצוב רספונסיבי ניתן להתאים לרזולוציות אופקיות ואנכיות של המכשיר, האופטימליות היא כאשר הגולש אינו נדרש לעשות זום להגדלה או הקטנה של האתר על מנת לראות את האתר בצורה טובה יותר.
לסיכום, ניתן להגיד כי באמצעות עיצוב רספונסיבי ניתן לשפר באופן משמעותי את השיווקיות של עסקים וחברות על ידי התאמת האתר למכשירים הרבים וסיפוק חווית משתמש נוחה וידידותית.
 • בניית אתרים - איך עושים את זה נכון

  העלנו מאמר חדש ותוכן איכותי לאתר עבורכם הגולשים - בקרו בסדרה של בניית אתרים בשנת 2021 איך עושים את זה נכון.

 • תכנים חדשים בנושא שיווק עסקים פרונטלי

  קוראים נכבדים, הוספנו תכנים בנושא שיווק עסקים פרונטלי וחזותי הכולל פרסום במרחב הציבורי באמצעות שלטים.

 • פתרונות אחסון מקצועיים

  חברת Design-Masters מספקת פתרונות אחסון מתקדמים עבור אתר האינטרנט שלך, באמצעות מערך שרתים מקצועי ואיכותי וחבילות אחסון אתרים משודרגות בהתאמה אישית, ניתן לשפר באופן ניכר את ביצועי האתר והתפקוד המקסימלי של האתר.

 • בניית אתרים לעסקים

  בניית אתרי אינטרנט מקצועיים לעסקים בהתאמה אישית בשילוב בניית עיצוב ייחודי ומקצועי בשילוב הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ועמידה בקונספטים מודרניים וטכנולוגיים להעברת המסר בצורה הייחודית והברורה ביותר במקסימום תפוקה.

 • עיצוב אתרים מקצועי

  חברת Design-Masters מתמחה בבניית עיצובים רספונסיביים, מקצועיים וייחודיים בהתאמה אישית לצורכי הלקוח לבניית אתר מקצועי, שילוב טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות תחת עמידה בסטנדרטים והתקנים המקובלים.

 • קידום אתרים עם תוצאות

  תמיד רציתם לראות את אתר האינטרנט שלכם בעמוד הראשון ולקבל חשיפה רבה ולהגדיל את המחזור הרווחי? עכשיו זו ההזדמנות שלכם שרות קידום אתרים של חברת Design-Masters מתחייב לספק לכם תוצאות תוך פרק זמן קצר.

 • אירוח אתרי אינטרנט

  אתר אינטרנט דורש אחסון לא משנה מה, שרות אחסון אמין ומקצועי עם תמיכה טכנית נלווית מסביב לשעון מאפשרת לבעל האתר להיות עם ראש שקט ולדעת שבכל דקה נתונה אתר האינטרנט מתפקד כראוי.

 • חברת Design-Masters מובילה בסיפוק פתרונות אינטרנטיים

  חברת Design-Masters הינה חברה המורכבת מאנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחומי האינטרנט אשר שילובם יחד הופך אותנו לחברה מקצועית ומובילה כפי שאנו כיום.

Image 01

עיצוב אתר

העיצובים שלנו מרשימים, חדישים, יפים יעילים שהם והם ניתנים להתאמה לכמעט כל צורך.

Image 02

רספונסיבי

העיצובים שלנו הם לא רק עיצוב שמותאם למחשב, אלא גם לפלאפונים ולטאבלטים למינהם.

Image 03

ניהול האתר ותמיכה

אנו נותנים שירות ותמיכה מלאה מסביב לשעון לכל בעיה שצצה. השירות שלנו הוא הטוב ביותר.

Image 04

בניית אתרים בהתאמה אישית

אנו בונים אתרים לפי דרישת הלקוח. בין אתרי תוכן לבין מערכות ניהול מתקדמות.

Image 05

מכירות

אנו ב-Design Masters מציעים את המחירים הזולים ביותר בשוק. לקוחות שלנו יכולים להעיד על כך שאין זה פוגע בשירות שהם קיבלו.