ניהול אתר מול מערכת ניהול תוכן חכמה ופשוטה

בתום בניית אתר אינטרנט העומד במטרות והיעדים שלכם ולפי שביעות רצונכם, ישנו הצורך בכלי או מערכת כלשהי אשר תאפשר לכם בתור בעלי האתר לנהל את אתר האינטרנט שלכם, מבחינת תכנים ומבנה לוגי וארכיטקטורי.
באמצעות מערכת ניהול התוכן המובילה בשוק של חברת Design-Masters המהווה כיום כאחת ממערכות ה-CMS הנוחות והפשוטות אך מקצועיות ביותר שקיימות, ניתן לערוך תכנים, להוסיף, להוריד, לנהל את המבנה הלוגי של אתר האינטרנט, לעקוב אחר פניות המתקבלות לאתר, מעקב אחר נתונים סטטיסטיים באמצעות סנכרון מול Google Analytics, ממשקיות נוחה וידידותית עבור המשתמש ועוד שלל אפשרויות.
 

היתרונות במערכת ניהול תוכן חכמה

באמצעות מערכת ניהול תוכן חכמה, נוחה וידידותית בעלת ממשק משתמש נוח במיוחד, בעל האתר יכול לנהל את אתר האינטרנט שלו בכל אספקט אפשרי ללא צורך בידיעת הקוד או ידע טכני כלשהו.
המערכת עצמה מאפשרת ניהול נוח ופשוט למדי לגבי כל ארכיון ואזור באתר האינטרנט ומותאמת לסוג אתר האינטרנט באמצעות מגוון הפונקציות והמודולים אשר מסופקים בהתאמה אישית עבור הלקוח במערכת.
 
בעת כניסתכם למערכת יוצג בפניכת User Interface אסתטי, מושקע לפרטים הבנוי כתוכנה בפני עצמה, ניווט נוח בין התפריטים, נגישות לכלל האזורים במערכת המובילים לעריכה של כל נושא או אזור באתר.
 

מודול תזכורות

אתם מעוניינים לבצע שינוי כלשהו באתר האינטרנט דרך מערכת ניהול תוכן, בין אם עריכה, הוספה או מחיקה של פרט כלשהו אך אין לכם את הזמן ולוח הזמנים שלכם צפוף. באמצעות מודול תזכורות תוכלו על ידי עורך תוכן מינימלי לכתוב תזכורות והערות בכל נושא והם יופיעו בדף הראשי של המערכת, כך שבעת ההתחברות הבאה שלכם למערכת תוכלו לראות הערות והודעות שהשארתם לעצמכם לבצע.
 

נתונים סטטיסטיים

על ידי סנכרון של מערכת ה- CMS עם Google Analytic ניתן לאמוד את כל הנתונים הסטטיסטיים הקשורים לאתר האינטרנט שלכם מבלי לצאת מהמערכת, במקום אחד. פונקציה זו מציעה עבורכם גרף דינמי הניתן להגדלה או הקטנה על ידי זום חכם, גרירה וסימון בצבעים אודות נתונים מובדלים. ניתן להבין את כמות הכניסות לאתר שלכם לפי טווחי זמן שונים, כניסות ייחודיות ועוד מגוון נתונים נוספים שהכרחיים עבורכם.
 

מודול לוגים ופעולות אחרונות

כמה פעמים קרה לכם כי בוצעו שינויים מסוימים באתר האינטרנט שלכם לדוגמת הסרת תוכן מסוים או שינוי בתוכן ובמבנה האתר ואינכם יודעים מי אחראי על כך? במיוחד באתרי אינטרנט אשר הגישה למערכת מותנת למספר משתמשים.
באמצעות מודול לוגים ופעולות אחרונות ניתן לראות התחברויות אחרונות למערכת על פי תאריך ושעה מדויקת כולל שם המשתמש שהתחבר וקבלת אינדיקציה אודות השינוי הנעשה ומי עשה אותו.
מודול זה הנו רלוונטי מאד עבור אתרי אינטרנט בעלי גישת כניסה למספר רב של משתמשים.
 

ניווט נוח ושימוש ידידותי

המערכת בנויה באופן כזה אשר האדם עם הניסיון והידע הטכני האפסי ביותר יוכל להתמודד בצורה מעולה כפי שיוכל מישהו בעל ידע טכני רב.
ממשקיות המשתמש נוחה וידידותית, הניווט בין התפריטים, המודולים והאזורים פשוט מאד וניתן להגיע לכל מקום בקלות רבה.
 

התאמה לקידום אתרים

מערכת ניהול תוכן אופטימלית היא מערכת אשר מאפשרת השבחת אתר האינטרנט לתנאי קידום אתרים אורגני ברשת האינטרנט.
עורך תוכן מקצועי אשר מאפשר שדות התאמה לאופטימיזציית תוכן מבחינת הכללת מילות מפתח, כותרת SEO ותיאור SEO, אפשרות לטיפוגרפיה מקצועית באמצעות עורך התוכן, הכללת alt text  בעת הוספת תמונות וסרטוני וידאו על מנת ומנוע החיפוש יקרא את תוכן המדיה.
 

קטלוג מוצרים

עבור אתרי אינטרנט מסחריים ניתן לנהל את קטלוג המוצרים ישירות דרך מודול מותאם אישית במערכת המאפשר שיוך מצגת תמונות, עריכת תוכן אודות המוצר ועוד מגוון אפשרויות מותאמות באופן אישי לקטלוג.
 
פנו אלינו עוד היום לקבלת מידע נוסף על מערכת ניהול התוכן שלנו והצעת מחיר.
 • בניית אתרים - איך עושים את זה נכון

  העלנו מאמר חדש ותוכן איכותי לאתר עבורכם הגולשים - בקרו בסדרה של בניית אתרים בשנת 2021 איך עושים את זה נכון.

 • תכנים חדשים בנושא שיווק עסקים פרונטלי

  קוראים נכבדים, הוספנו תכנים בנושא שיווק עסקים פרונטלי וחזותי הכולל פרסום במרחב הציבורי באמצעות שלטים.

 • פתרונות אחסון מקצועיים

  חברת Design-Masters מספקת פתרונות אחסון מתקדמים עבור אתר האינטרנט שלך, באמצעות מערך שרתים מקצועי ואיכותי וחבילות אחסון אתרים משודרגות בהתאמה אישית, ניתן לשפר באופן ניכר את ביצועי האתר והתפקוד המקסימלי של האתר.

 • בניית אתרים לעסקים

  בניית אתרי אינטרנט מקצועיים לעסקים בהתאמה אישית בשילוב בניית עיצוב ייחודי ומקצועי בשילוב הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ועמידה בקונספטים מודרניים וטכנולוגיים להעברת המסר בצורה הייחודית והברורה ביותר במקסימום תפוקה.

 • עיצוב אתרים מקצועי

  חברת Design-Masters מתמחה בבניית עיצובים רספונסיביים, מקצועיים וייחודיים בהתאמה אישית לצורכי הלקוח לבניית אתר מקצועי, שילוב טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות תחת עמידה בסטנדרטים והתקנים המקובלים.

 • קידום אתרים עם תוצאות

  תמיד רציתם לראות את אתר האינטרנט שלכם בעמוד הראשון ולקבל חשיפה רבה ולהגדיל את המחזור הרווחי? עכשיו זו ההזדמנות שלכם שרות קידום אתרים של חברת Design-Masters מתחייב לספק לכם תוצאות תוך פרק זמן קצר.

 • אירוח אתרי אינטרנט

  אתר אינטרנט דורש אחסון לא משנה מה, שרות אחסון אמין ומקצועי עם תמיכה טכנית נלווית מסביב לשעון מאפשרת לבעל האתר להיות עם ראש שקט ולדעת שבכל דקה נתונה אתר האינטרנט מתפקד כראוי.

 • חברת Design-Masters מובילה בסיפוק פתרונות אינטרנטיים

  חברת Design-Masters הינה חברה המורכבת מאנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחומי האינטרנט אשר שילובם יחד הופך אותנו לחברה מקצועית ומובילה כפי שאנו כיום.

Image 01

עיצוב אתר

העיצובים שלנו מרשימים, חדישים, יפים יעילים שהם והם ניתנים להתאמה לכמעט כל צורך.

Image 02

רספונסיבי

העיצובים שלנו הם לא רק עיצוב שמותאם למחשב, אלא גם לפלאפונים ולטאבלטים למינהם.

Image 03

ניהול האתר ותמיכה

אנו נותנים שירות ותמיכה מלאה מסביב לשעון לכל בעיה שצצה. השירות שלנו הוא הטוב ביותר.

Image 04

בניית אתרים בהתאמה אישית

אנו בונים אתרים לפי דרישת הלקוח. בין אתרי תוכן לבין מערכות ניהול מתקדמות.

Image 05

מכירות

אנו ב-Design Masters מציעים את המחירים הזולים ביותר בשוק. לקוחות שלנו יכולים להעיד על כך שאין זה פוגע בשירות שהם קיבלו.