מערכות וירטואליזציה

מערכות וירטואליזציה הינן מערכות אשר אחראיות על הפעלת תוכנה באמצעות דימוי תשתיות אמיתיות בעזרת משאבים דרך הקצאת משאבי חומרה מתשתית חומרה גדולה יותר, כך בעצם הפעלת התוכנה איננה תלויה בתשתיות המחשב.

על ידי דימוי תשתיות אמיתיות ניתן לחלק שרת אחד למספר שרתים וירטואליים, כאשר בכל שרת קיים דימוי של מערכת הפעלה.
 

היתרונות בוירטואליזציה

בשל מורכבות מערכות המחשב ויתר על המידה ביישומים ושרתים על ידי אותו משתמש קיים צורך בניהול גמיש, הצורך בוירטואליזציה מאפשר ניהול קליל במשאבים ומספק יתרונות משמעותיים בניהול והתגברות על פני מכשולים ותקלות טכניות.
ניתן לחסוך עלויות מיותרות ולעשות שימוש בציוד זול וישן באמצעות וירטואליזציה של ציוד יקר.
 • חסכון במשאבי מחשב – אחוז ניצול המשאבים במערכות הפעלה כמו Windows נע בין 20% - 30% מכלל משאבי המעבד של השרת, באמצעות וירטואליזציה ניתן לצרוך אחוז גבוה יותר של ניצול משאבי המחשב.
 • גמישות וזריזות רבה יותר
 • גמישות בניצול משאבי מחשב – הגדלה והקטנה במשאבע המחשב על פי הצורך, למשל הקטנת המשאבים המוקצים לשרת וירטואלי והגדלתם ליישומים המתווכים דרך שרת וירטואלי אחר.
 • הפחתה בצריכת החשמל – באמצעות וירטואליזציה ניתן להפחית באופן ניכר את צריכת החשמל בכ-80%, דרך הפחתה בעלויות הקירור ותחזוקת השרתים על ידי איחוד שרתים 
 • צמצום שרתים – באמצעות וירטואליזציה ניתן לפעול באופן גמיש מאד כלפי מספר רב של שרתים ולאחד אותו לשרת אחד ובכך לחסוך עלויות נוספות.
 • ניהול אחיד – ניהול קולקטיבי של כל השרתים דרך ממשק מרכזי.
 
קיים מספר רב של מערכות וירטואליזציה כיום בשוק, חלקן מתקדמות יותר וחלקן פחות, בין המערכות העיקריות כיום בשוק ניתן למצוא;
 • מערכת Virtuozzo – מערכת זו נחשבת כיום לאחת ממערכות הוירטואליזציה החזקות והבולטות בשוק, היא מספקת ביצועים של מערכות הפעלה מתקדמות, מריצה שרתים וירטואליים כשרתים ייעודיים וניצול משאבים מועט.
 • מערכות VMware – מערכות וירטואליזציה של חברת VMware רצות על מערכות ההפעלה השונות, מערכת VMware ESX, נחשבת לאחת המערכות החזקות ביותר כיום, היתרון המשמעותי של מערכת זו, היא ההקצאה המינימלית של משאבי חומרה אל מערכות ההפעלה למען הקצאה יתרה יותר אל המערכות הוירטואליות.
 • Microsoft Virtual PC – מערכת זו היא תגובתה של חברת מייקרוסופט למערכות של חברת VMware, זוהי תוכנה אשר רצה על מחשב ונתמכת על ידי מערכת הפעלה מסוג Windows, בעלת ניצול משאבים ירוד ומתאימה לעבודה עם מחשב שולחני במקום שרתים.
 • בניית אתרים - איך עושים את זה נכון

  העלנו מאמר חדש ותוכן איכותי לאתר עבורכם הגולשים - בקרו בסדרה של בניית אתרים בשנת 2021 איך עושים את זה נכון.

 • תכנים חדשים בנושא שיווק עסקים פרונטלי

  קוראים נכבדים, הוספנו תכנים בנושא שיווק עסקים פרונטלי וחזותי הכולל פרסום במרחב הציבורי באמצעות שלטים.

 • פתרונות אחסון מקצועיים

  חברת Design-Masters מספקת פתרונות אחסון מתקדמים עבור אתר האינטרנט שלך, באמצעות מערך שרתים מקצועי ואיכותי וחבילות אחסון אתרים משודרגות בהתאמה אישית, ניתן לשפר באופן ניכר את ביצועי האתר והתפקוד המקסימלי של האתר.

 • בניית אתרים לעסקים

  בניית אתרי אינטרנט מקצועיים לעסקים בהתאמה אישית בשילוב בניית עיצוב ייחודי ומקצועי בשילוב הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ועמידה בקונספטים מודרניים וטכנולוגיים להעברת המסר בצורה הייחודית והברורה ביותר במקסימום תפוקה.

 • עיצוב אתרים מקצועי

  חברת Design-Masters מתמחה בבניית עיצובים רספונסיביים, מקצועיים וייחודיים בהתאמה אישית לצורכי הלקוח לבניית אתר מקצועי, שילוב טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות תחת עמידה בסטנדרטים והתקנים המקובלים.

 • קידום אתרים עם תוצאות

  תמיד רציתם לראות את אתר האינטרנט שלכם בעמוד הראשון ולקבל חשיפה רבה ולהגדיל את המחזור הרווחי? עכשיו זו ההזדמנות שלכם שרות קידום אתרים של חברת Design-Masters מתחייב לספק לכם תוצאות תוך פרק זמן קצר.

 • אירוח אתרי אינטרנט

  אתר אינטרנט דורש אחסון לא משנה מה, שרות אחסון אמין ומקצועי עם תמיכה טכנית נלווית מסביב לשעון מאפשרת לבעל האתר להיות עם ראש שקט ולדעת שבכל דקה נתונה אתר האינטרנט מתפקד כראוי.

 • חברת Design-Masters מובילה בסיפוק פתרונות אינטרנטיים

  חברת Design-Masters הינה חברה המורכבת מאנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחומי האינטרנט אשר שילובם יחד הופך אותנו לחברה מקצועית ומובילה כפי שאנו כיום.

Image 01

עיצוב אתר

העיצובים שלנו מרשימים, חדישים, יפים יעילים שהם והם ניתנים להתאמה לכמעט כל צורך.

Image 02

רספונסיבי

העיצובים שלנו הם לא רק עיצוב שמותאם למחשב, אלא גם לפלאפונים ולטאבלטים למינהם.

Image 03

ניהול האתר ותמיכה

אנו נותנים שירות ותמיכה מלאה מסביב לשעון לכל בעיה שצצה. השירות שלנו הוא הטוב ביותר.

Image 04

בניית אתרים בהתאמה אישית

אנו בונים אתרים לפי דרישת הלקוח. בין אתרי תוכן לבין מערכות ניהול מתקדמות.

Image 05

מכירות

אנו ב-Design Masters מציעים את המחירים הזולים ביותר בשוק. לקוחות שלנו יכולים להעיד על כך שאין זה פוגע בשירות שהם קיבלו.