מהם שירותי מחשוב

בשנים האחרונות היינו עדים לתנופה בכמות העסקים והארגונים שפנו לתחום ה-IT כצעד טכנולוגי כלכלי ומקצועי יותר, תחום ה-IT או Information Technology מהווה תפנית טכנולוגית אופטימלית עבור עסקים וארגונים שמחזיקים מערך מחשוב ארגוני על מנת להפעיל את כלל  עובדי הארגון ביחידות קצה שונות.
לרוב על מנת לדאוג ליעילות מערכות המידע בארגון, עד לפני כניסת תחום ה-IT ושירותי מחשוב ענן, היה נהוג לרכוש תשתיות מחשוב וציוד מחשבים יקר ערך והעסקת אנשי מקצוע על מנת ואלה יוכלו לתפעל ולתחזק את אותם המערכות.
במסגרת פתרונות ה-IT ומתן שירותי מחשוב ענן לעסקים ניתן להימנע מהוצאות רבות אלו, ולספק לארגון את אותם השירותים בדרכים אופטימליות ופשוטות בהרבה יותר על מנת לייעל את כלל המערכות בארגון.
 

פתרונות IT כחלק מאופטימליות

שירותי מחשוב הנם כל אותם השירותים אשר נדרשים על מנת לדאוג ליציבות ויעילות מערכות המידע ויחידות הקצה השונות בארגון.
שירותי מחשוב מסופקים על ידי התחברות לרשת האינטרנט (ענן) והתקנה על שרת מרכזי אשר דרכו ניתן להעביר את השירות המבוקש לכלל יחידות הקצה שמחוברות באותה רשת ארגונית, יחידות הקצה יכולות להיות ממוקמות בארץ ובעולם.
בין השירותים הרבים אשר מסופקים לעסק או ארגון לייעול כלל המערכות, נמנים שירותים כגון;
 • תיבות חכמות – שירות זה נועד עבור תיבות הדואר אלקטרוני של עובדי הארגון, באמצעות שירות מחשוב זה ניתן לייעל את תיבות הדואר על ידי הפרדה כוללת בין הודעות אישיות להודעות שנשלחות מרשתות חברתיות ועדכונים כאלו ואחרים על מנת לעזור למשתמש להתמצאות בתיבת הדואר, כמו כן תיבות חכמות מציעות שירותים כמו ארכיון, ניהול יומן מקצועי, הפרדה לתיקיות ועוד.
 • שירותי אנטי ספאם – תיבות הדואר שלנו מוצפות באופן יומיומי בתוכן ספאם אשר לעתים יכול להכיל תוכן שעלול להזיק למשתמש ובאמצעות שירותי אנטי ספאם ניתן להפריד תוכן ספאם ולסנן אותו על מנת והמשתמש לא יפגע מתוכן זה.
 • גיבוי מרחוק – במסגרת שירותי מחשוב אופטימליים לעסקים וארגונים, ניתן לגבות את כלל הנתונים והמידע על ידי הצפנת המידע והעברתו בקו תקשורת מאובטח אל שרתים וירטואליים מרוחקים שנמצאים בחוות שרתים של ספקית השירותים.
 

היתרונות בשימוש שירותי מחשוב ענן

כפי שציינתי קודם לכן, מחשוב ענן כחלק מפתרונות IT מהווה פתרון ויתרון כלכלי עבור עסקים וארגונים.
 • ציוד מחשבים ותשתיות מחשוב יקרות – באמצעות שירותי מחשוב ענן אין צורך ברכישת תשתיות מחשוב כגון שרתים וציוד מחשוב יקר ערך מאחר והשירותים כעת מסופקים בשיטה אופטימלית יותר על ידי התחברות לרשת האינטרנט.
 • העסקת אנשי מקצוע בתחום ה- IT – כעת והשירותים מסופקים באמצעות רשת האינטרנט, אין צורך בהעסקת אנשי מקצוע לתפעול ותחזוקה של מערכות המידע ותשתיות המחשוב השונות, כל השירותים מסופקים דרך רשת האינטרנט וקיימת תמיכה מלאה של אנשי מקצוע מצד החברה המספקת.
 • בניית אתרים - איך עושים את זה נכון

  העלנו מאמר חדש ותוכן איכותי לאתר עבורכם הגולשים - בקרו בסדרה של בניית אתרים בשנת 2021 איך עושים את זה נכון.

 • תכנים חדשים בנושא שיווק עסקים פרונטלי

  קוראים נכבדים, הוספנו תכנים בנושא שיווק עסקים פרונטלי וחזותי הכולל פרסום במרחב הציבורי באמצעות שלטים.

 • פתרונות אחסון מקצועיים

  חברת Design-Masters מספקת פתרונות אחסון מתקדמים עבור אתר האינטרנט שלך, באמצעות מערך שרתים מקצועי ואיכותי וחבילות אחסון אתרים משודרגות בהתאמה אישית, ניתן לשפר באופן ניכר את ביצועי האתר והתפקוד המקסימלי של האתר.

 • בניית אתרים לעסקים

  בניית אתרי אינטרנט מקצועיים לעסקים בהתאמה אישית בשילוב בניית עיצוב ייחודי ומקצועי בשילוב הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ועמידה בקונספטים מודרניים וטכנולוגיים להעברת המסר בצורה הייחודית והברורה ביותר במקסימום תפוקה.

 • עיצוב אתרים מקצועי

  חברת Design-Masters מתמחה בבניית עיצובים רספונסיביים, מקצועיים וייחודיים בהתאמה אישית לצורכי הלקוח לבניית אתר מקצועי, שילוב טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות תחת עמידה בסטנדרטים והתקנים המקובלים.

 • קידום אתרים עם תוצאות

  תמיד רציתם לראות את אתר האינטרנט שלכם בעמוד הראשון ולקבל חשיפה רבה ולהגדיל את המחזור הרווחי? עכשיו זו ההזדמנות שלכם שרות קידום אתרים של חברת Design-Masters מתחייב לספק לכם תוצאות תוך פרק זמן קצר.

 • אירוח אתרי אינטרנט

  אתר אינטרנט דורש אחסון לא משנה מה, שרות אחסון אמין ומקצועי עם תמיכה טכנית נלווית מסביב לשעון מאפשרת לבעל האתר להיות עם ראש שקט ולדעת שבכל דקה נתונה אתר האינטרנט מתפקד כראוי.

 • חברת Design-Masters מובילה בסיפוק פתרונות אינטרנטיים

  חברת Design-Masters הינה חברה המורכבת מאנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחומי האינטרנט אשר שילובם יחד הופך אותנו לחברה מקצועית ומובילה כפי שאנו כיום.

Image 01

עיצוב אתר

העיצובים שלנו מרשימים, חדישים, יפים יעילים שהם והם ניתנים להתאמה לכמעט כל צורך.

Image 02

רספונסיבי

העיצובים שלנו הם לא רק עיצוב שמותאם למחשב, אלא גם לפלאפונים ולטאבלטים למינהם.

Image 03

ניהול האתר ותמיכה

אנו נותנים שירות ותמיכה מלאה מסביב לשעון לכל בעיה שצצה. השירות שלנו הוא הטוב ביותר.

Image 04

בניית אתרים בהתאמה אישית

אנו בונים אתרים לפי דרישת הלקוח. בין אתרי תוכן לבין מערכות ניהול מתקדמות.

Image 05

מכירות

אנו ב-Design Masters מציעים את המחירים הזולים ביותר בשוק. לקוחות שלנו יכולים להעיד על כך שאין זה פוגע בשירות שהם קיבלו.