מה נדרש מבניית אתרים מקצועיים

אם נתבונן לרגע על עצמנו בחיי היומיום ונספור כמה זמן ביום אנו נמצאים ברשת האינטרנט, הנגישות שיש לנו אליה, בין אם מהבית, מהעבודה, מהטלפון הנייד או מכל מקום אשר נמצא לנו קליטת Wi-Fi.

כיום קיימת יותר ויותר מודעות ושימוש ברשת האינטרנט מאי פעם ובשל כך הצורך הגובר של בעלי עסקים מקומיים לעבור לרשת האינטרנט בכדי לקדם את העסק לקהל רחב יותר גובר גם כן.
 
על ידי בניית אתר אינטרנט, העסק יכול לקבל חשיפה מרובה יותר עקב תזרים הגולשים הרב, פנייה יעילה יותר אל עבר קהל היעד ובסופו של דבר הגדלת מחזור הרווחים.
כמובן על מנת להשיג זאת יש צורך לא רק בבניית אתר מקצועי אלא בתהליך קידום אתרים.
על ידי פנייה לאחת מחברות לבניית אתרים באינטרנט אשר ניתן למצוא דרך מנועי החיפוש, נצטרך קודם לבדוק האם מדובר בחברה מקצועית, על מנת לבדוק זאת יש צורך לבדוק את אתר החברה, כיצד הוא בנוי ומעוצב על מנת לקבל רושם ראשוני, לאחר מכן ניגש אל תיק העבודות של החברה ונבדוק מספר לקוחות, נתייעץ עימם טלפונית אם אפשר, גיוון בקונספט בניית אתרים שונים מעיד על מקצועיות החברה ולא עבודה תחת קונספט אחיד.
 

פירוט השלבים בהקמת אתר אינטרנט

 • אפיון אתר – שלב האפיון הינו שלב חשוב ביותרף בשלב זה נעשים הבירורים והדיונים אודות אתר האינטרנט, איזה סוג אתר מעוניין הלקוח, מה יהיו מטרותיו, מהו קהל היעד אשר האתר מיועד לפנות אליו, דגשים על העיצוב, באילו טכנולוגיות הלקוח מעוניין לבנות את האתר, האם הוא רוצה אפקטים של פלאש ואנימציות או שמספיק לו עיצוב מודרני של פוטושופ.
 • עיצוב אתרים – על מנת לבנות אתר אינטרנט ייחודי, מקצועי ולתת לו זהות משלו, אטרקטיביות ומראה מודרני יש צורך בעיצוב אתרים מקצועי על ידי מיטב המעצבים הגראפיים, שילוב טכנולוגיות עיצוב מתקדמות בתהליך העיצוב , התאמת העיצוב לסוג האתר, בניית תיק עבודות מגוון ומקצועי בהתאם.
 • הטמעת העיצוב בקוד - באמצעות שימוש בתוכנות ושפות קוד מקובלות, בניית אתרים בטכנולוגיות מתקדמות, תחת עמידה בסטנדרטים והתקנים המוגדרים על פי W3C ניתן לבנות קוד תקין ומערכות ניהול תוכן מתקדמות, הטמעת העיצוב בקוד וקבלת מראה כולל שלם של אתר האינטרנט.
 • הזנת תכנים – כעת ניתן להזין את כל התכנים במקומות המתאימים על פי דרישות הלקוח, יחד עם העלאת קבצים כגון תמונות או סרטונים, קישורים למקומות הנדרשים , מפת אתר, כל זאת ניתן לעשות ישירות דרך מערכת ניהול תוכן אשר בעל האתר מקבל אדמינסטרטיביות אליה למקומות הנדרשים.
 • ביצוע בדיקות QA – QA הינו קיצור למונח Quality Assurance  ובדיקות מסוג זה, מטרתן לבדוק את כל האלמנטים והפרטים הקטנים באתר לפני העלאתו לאוויר ובכך למנוע בעיות אשר יכולות להווצר בעת היותו באוויר.
 
כעת אתר האינטרנט מוכן וכל הנותר הוא להעלות אותו לאוויר, לאחסן על גבי שרת אחסון אצל אחת מחברות אירוח אתרים או דרך שרות נוסף אצל חברות בניית אתרים כשם דוגמה חברת Design-Masters.
 • בניית אתרים - איך עושים את זה נכון

  העלנו מאמר חדש ותוכן איכותי לאתר עבורכם הגולשים - בקרו בסדרה של בניית אתרים בשנת 2021 איך עושים את זה נכון.

 • תכנים חדשים בנושא שיווק עסקים פרונטלי

  קוראים נכבדים, הוספנו תכנים בנושא שיווק עסקים פרונטלי וחזותי הכולל פרסום במרחב הציבורי באמצעות שלטים.

 • פתרונות אחסון מקצועיים

  חברת Design-Masters מספקת פתרונות אחסון מתקדמים עבור אתר האינטרנט שלך, באמצעות מערך שרתים מקצועי ואיכותי וחבילות אחסון אתרים משודרגות בהתאמה אישית, ניתן לשפר באופן ניכר את ביצועי האתר והתפקוד המקסימלי של האתר.

 • בניית אתרים לעסקים

  בניית אתרי אינטרנט מקצועיים לעסקים בהתאמה אישית בשילוב בניית עיצוב ייחודי ומקצועי בשילוב הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ועמידה בקונספטים מודרניים וטכנולוגיים להעברת המסר בצורה הייחודית והברורה ביותר במקסימום תפוקה.

 • עיצוב אתרים מקצועי

  חברת Design-Masters מתמחה בבניית עיצובים רספונסיביים, מקצועיים וייחודיים בהתאמה אישית לצורכי הלקוח לבניית אתר מקצועי, שילוב טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות תחת עמידה בסטנדרטים והתקנים המקובלים.

 • קידום אתרים עם תוצאות

  תמיד רציתם לראות את אתר האינטרנט שלכם בעמוד הראשון ולקבל חשיפה רבה ולהגדיל את המחזור הרווחי? עכשיו זו ההזדמנות שלכם שרות קידום אתרים של חברת Design-Masters מתחייב לספק לכם תוצאות תוך פרק זמן קצר.

 • אירוח אתרי אינטרנט

  אתר אינטרנט דורש אחסון לא משנה מה, שרות אחסון אמין ומקצועי עם תמיכה טכנית נלווית מסביב לשעון מאפשרת לבעל האתר להיות עם ראש שקט ולדעת שבכל דקה נתונה אתר האינטרנט מתפקד כראוי.

 • חברת Design-Masters מובילה בסיפוק פתרונות אינטרנטיים

  חברת Design-Masters הינה חברה המורכבת מאנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחומי האינטרנט אשר שילובם יחד הופך אותנו לחברה מקצועית ומובילה כפי שאנו כיום.

Image 01

עיצוב אתר

העיצובים שלנו מרשימים, חדישים, יפים יעילים שהם והם ניתנים להתאמה לכמעט כל צורך.

Image 02

רספונסיבי

העיצובים שלנו הם לא רק עיצוב שמותאם למחשב, אלא גם לפלאפונים ולטאבלטים למינהם.

Image 03

ניהול האתר ותמיכה

אנו נותנים שירות ותמיכה מלאה מסביב לשעון לכל בעיה שצצה. השירות שלנו הוא הטוב ביותר.

Image 04

בניית אתרים בהתאמה אישית

אנו בונים אתרים לפי דרישת הלקוח. בין אתרי תוכן לבין מערכות ניהול מתקדמות.

Image 05

מכירות

אנו ב-Design Masters מציעים את המחירים הזולים ביותר בשוק. לקוחות שלנו יכולים להעיד על כך שאין זה פוגע בשירות שהם קיבלו.