מדוע עיצוב אתרים בתבניות קיימות אינו אופטימלי

כל עסק וחברה מקצועית אשר מעוניינים לקדם את שירותיהם ומוצריהם לקהל יעד פוטנציאלי רחב יותר, נדרשת כיום להחזיק אתר אינטרנט מקצועי על מנת לפנות אל אותו קהל. אחד העקרונות החשובים אשר מעידים כיום על אתר אינטרנט פוטנציאלי, מותאם עבור העסק ועונה על צורכי הלקוח הנו עיצוב אתר האינטרנט, עיצוב אתרים בשיטה המודרנית למתן תדמית ייצוגית אטרקטיבית, חדשנית וייחודית כאמצעי למשיכת לקוחות.
אמנם על מנת להבטיח את מקסימום הפוטנציאל מאתר האינטרנט דרך עיצוב האתר, יש לעצב את אתר האינטרנט בהתאמה אישית לצורכי הלקוח, עיצוב אשר עונה על מטרות העסק ומאפשר הגדלת אחוז ההמרה באתר.
 

חברה מקצועית לבניית אתרים מבטיחה עיצוב אתר מקצועי

ישנם חברות רבות בשוק בתחום בניית אתרים, חלקן מספקות שירותים מקצועיים יותר וחלקן פחות, על מנת להבטיח כי דרך אתר האינטרנט שלכם תוכלו לנצל את מקסימום הפוטנציאל ולהוביל את העסק שלכם להצלחה ברשת האינטרנט, חובה בניית אתר אינטרנט מקצועי.
חברות אשר מספקות שירותי בניית אתרים בחינם או בניית אתר אינטרנט במחיר נמוך יחסית  בדרך כלל פועלות בשיטת עיצוב תבניתית, כלומר עומדות לרשותן מספר של תבניות אותן הן מתאימות עבור אתר האינטרנט שלכם, דבר אשר יוצר רושם לא מקצועי עבור העסק, אינו מספק את אפקט הייחודיות הנדרש לעסק על מנת לבלוט ברשת האינטרנט על פני עסקים אחרים ועלול אף לפגוע בתעבורת הגולשים שלכם, ביחסי ההמרה והצלחת העסק.
 
כאשר אנו פונים אל חברה מקצועית לבניית אתרים אשר מחזיקה אנשי מקצוע בתחום העיצוב הגרפי, דואגים המעצבים להתאים את עיצוב אתר האינטרנט על פי מטרות העסק וצורכי הלקוח, דבר אשר דורש קודם כל אפיון מקיף ומקצועי של הפרויקט, תהליך ראשוני שמתבצע בין החברה ללקוח ובו נידונים השניים אודות הסוגיות השונות שמאפיינות את האתר.
עיצוב אתרים מקצועי מתבצע על ידי שימוש במגוון טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות אשר מאפשרות עיצוב אתר מקצועי, אטרקטיבי עבור הגולש הפוטנציאלי ומודרני, אתר אינטרנט שמהווה טרנד ייחודי ומספק מענה למטרות השיווקיות והעסקיות של בעל העסק.
 

כיצד הגולש רואה את העסק שלכם?

כאשר גולש נכנס לאתר האינטרנט הוא מעוניין לראות מספר גורמים עיקריים שיגרמו לו להישאר באתר, תוכן מקצועי, רלוונטי ואיכותי שמספק עבורו מענה לשאילתת החיפוש שלו, ממשקיות משתמש נוחה שתאפשר עבורו לפעול ולנווט באתר בצורה נוחה וידידותית יותר וכמובן אתר אינטרנט מעוצב באופן אטרקטיבי שישאיר את הגולש באתר ואף יגרום לו לחזור בעתיד או אף להמליץ על האתר למכריו.
יש לזכור כי אתר אינטרנט מהווה כרטיס הביקור של העסק ברשת ובאמצעות עיצוב מקצועי ניתן להבטיח כי הגולש ישתמש בשירותים שלכם או ירכוש את המוצרים שלכם.
 • בניית אתרים - איך עושים את זה נכון

  העלנו מאמר חדש ותוכן איכותי לאתר עבורכם הגולשים - בקרו בסדרה של בניית אתרים בשנת 2021 איך עושים את זה נכון.

 • תכנים חדשים בנושא שיווק עסקים פרונטלי

  קוראים נכבדים, הוספנו תכנים בנושא שיווק עסקים פרונטלי וחזותי הכולל פרסום במרחב הציבורי באמצעות שלטים.

 • פתרונות אחסון מקצועיים

  חברת Design-Masters מספקת פתרונות אחסון מתקדמים עבור אתר האינטרנט שלך, באמצעות מערך שרתים מקצועי ואיכותי וחבילות אחסון אתרים משודרגות בהתאמה אישית, ניתן לשפר באופן ניכר את ביצועי האתר והתפקוד המקסימלי של האתר.

 • בניית אתרים לעסקים

  בניית אתרי אינטרנט מקצועיים לעסקים בהתאמה אישית בשילוב בניית עיצוב ייחודי ומקצועי בשילוב הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ועמידה בקונספטים מודרניים וטכנולוגיים להעברת המסר בצורה הייחודית והברורה ביותר במקסימום תפוקה.

 • עיצוב אתרים מקצועי

  חברת Design-Masters מתמחה בבניית עיצובים רספונסיביים, מקצועיים וייחודיים בהתאמה אישית לצורכי הלקוח לבניית אתר מקצועי, שילוב טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות תחת עמידה בסטנדרטים והתקנים המקובלים.

 • קידום אתרים עם תוצאות

  תמיד רציתם לראות את אתר האינטרנט שלכם בעמוד הראשון ולקבל חשיפה רבה ולהגדיל את המחזור הרווחי? עכשיו זו ההזדמנות שלכם שרות קידום אתרים של חברת Design-Masters מתחייב לספק לכם תוצאות תוך פרק זמן קצר.

 • אירוח אתרי אינטרנט

  אתר אינטרנט דורש אחסון לא משנה מה, שרות אחסון אמין ומקצועי עם תמיכה טכנית נלווית מסביב לשעון מאפשרת לבעל האתר להיות עם ראש שקט ולדעת שבכל דקה נתונה אתר האינטרנט מתפקד כראוי.

 • חברת Design-Masters מובילה בסיפוק פתרונות אינטרנטיים

  חברת Design-Masters הינה חברה המורכבת מאנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחומי האינטרנט אשר שילובם יחד הופך אותנו לחברה מקצועית ומובילה כפי שאנו כיום.

Image 01

עיצוב אתר

העיצובים שלנו מרשימים, חדישים, יפים יעילים שהם והם ניתנים להתאמה לכמעט כל צורך.

Image 02

רספונסיבי

העיצובים שלנו הם לא רק עיצוב שמותאם למחשב, אלא גם לפלאפונים ולטאבלטים למינהם.

Image 03

ניהול האתר ותמיכה

אנו נותנים שירות ותמיכה מלאה מסביב לשעון לכל בעיה שצצה. השירות שלנו הוא הטוב ביותר.

Image 04

בניית אתרים בהתאמה אישית

אנו בונים אתרים לפי דרישת הלקוח. בין אתרי תוכן לבין מערכות ניהול מתקדמות.

Image 05

מכירות

אנו ב-Design Masters מציעים את המחירים הזולים ביותר בשוק. לקוחות שלנו יכולים להעיד על כך שאין זה פוגע בשירות שהם קיבלו.