הקמת אתרים בחינם

בניית אתר אינטרנט הינו הפתרון האופטימלי לקידום עסק מקומי ברשת האינטרנט, על מנת להצליח באינטרנט, אחד העקרונות החשובים הוא בניית אתר מקצועי על ידי חברה מקצועית, אמנם מנועי החיפוש מציעים מגוון רב של חברות מקצועיות אשר מופיעות בתוצאות הדירוג הגבוהות, ניתן גם למצוא חברות אשר מציעות שרותים בחינם, האם אתר אינטרנט בחינם מומלץ עבורך?

 

בניית אתרים בחינם, כל המידע הרלוונטי

חברות רבות באינטרנט מציעות שרותי הקמת אתרים בחינם הכוללים מערכת ניהול תוכן ושרותי אחסון אתרים וכל זה בחינם, אמנם גם חברות אלה צריכות להתפרנס איכשהו.
אתר אינטרנט מהווה כרטיס הביקור של העסק, על מנת לשקף מקצועיות העסק, יש צורך באתר אינטרנט מקצועי.
אתר אינטרנט מקצועי מתאפיין על ידי עיצוב האתר בין היתר, עיצוב ייחודי, מודרני ומקצועי אשר נבנה באמצעות שילוב טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות בהתאמה אישית ועל ידי התמקדות במאפייני האתר וצרכיו מאפשר בניית אתר אטרקטיבי אשר משקף את מקצועיות העסק, פרטים אשר לא תזכו להם לרוב בשרות הקמת אתר בחינם.
 

החסרונות בהקמת אתר בחינם

 • פרסומות – פרסומות הינה הדרך העיקרית של חברות אלו לעשיית רווח, על ידי שילוב פרסומות באתר האינטרנט שלך (אשר עלולות לעתים לכלול מידע אודות המתחרים שלכם תחת אותו תחום אותו אתם מקדמים), פרסומות אלו עלולות להזיק לאתר ולתזרים הגולשים מאחר וגולשים רבים יראו באתר כאתר לא מקצועי ולא יתעניינו ברכישת שרותים שלכם.
 • תבניות – בניגוד לחברה מקצועית אשר בונה אתר בעל עיצוב מותאם אישית וייחודי, חברות להקמת אתרים בחינם לרוב פועלות על פי תבניות מוכנות ללא אפשרות לעיצוב ייחודי אשר ישקף את העסק ומהות האתר.
 • שרותי אחסון – חברות אלו יציעו לכם שרותי אחסון בחינם, אמנם שרותים אלו מתבצעים על גבי שרתים חלשים לרוב, אחסון של מספר אתרי אינטרנט על שרת אחד גורם לעומס יתר על האתר והדבר מתבטא בקצב טעינה של דפי האתר ועלול להוביל ליציאתו של הגולש מהאתר.
 • מערכת ניהול תוכן – חברות מקצועיות אשר מספקות שרותים בתשלום מתחייבות בשדרוג המערכת כל הזמן, בעוד ומערכת ניהול תוכן של חברות בעלות שרותים בחינם לא מציעות שום התחייבות לשדרוג כלומר תעבדו עם מערכת ישנה כל הזמן.
 • תמיכה טכנית – תמיכה טכנית לרוב תהיה מינימלית ולא מקצועית אם בכלל תקבלו, אחרי הכל השרות ניתן לכם בחינם ואף אחד לא מתחייב לתמיכה טכנית ומענה טלפוני עבורכם, כמו כן בשל חוסר התחייבות לאחראיות, החברה לא מתחייבת לכלום במידה והשרת קורס ולא התבצע גיבוי על הקבצים.
 

למי כן מתאים שרות בניית אתר בחינם?

שרות אחסון בחינם מתאים בעיקר לאנשים אשר מעוניינים לבטא רעיון או לפתוח בלוג ולא מעוניינים בחשיפה מרובה, אשר חסרונות אלו לא יפגעו בהם מאחר ואינם מחזיקים בעסק, בעוד שבעלי עסקים וחברות יפגעו לטווח ארוך במידה ולכן מומלץ לחברות לרכוש שרותים מחברה מקצועית אשר תספק עבורם את המוצר המקצועי והאיכותי ביותר תמורת תקציבם.
 • בניית אתרים - איך עושים את זה נכון

  העלנו מאמר חדש ותוכן איכותי לאתר עבורכם הגולשים - בקרו בסדרה של בניית אתרים בשנת 2021 איך עושים את זה נכון.

 • תכנים חדשים בנושא שיווק עסקים פרונטלי

  קוראים נכבדים, הוספנו תכנים בנושא שיווק עסקים פרונטלי וחזותי הכולל פרסום במרחב הציבורי באמצעות שלטים.

 • פתרונות אחסון מקצועיים

  חברת Design-Masters מספקת פתרונות אחסון מתקדמים עבור אתר האינטרנט שלך, באמצעות מערך שרתים מקצועי ואיכותי וחבילות אחסון אתרים משודרגות בהתאמה אישית, ניתן לשפר באופן ניכר את ביצועי האתר והתפקוד המקסימלי של האתר.

 • בניית אתרים לעסקים

  בניית אתרי אינטרנט מקצועיים לעסקים בהתאמה אישית בשילוב בניית עיצוב ייחודי ומקצועי בשילוב הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ועמידה בקונספטים מודרניים וטכנולוגיים להעברת המסר בצורה הייחודית והברורה ביותר במקסימום תפוקה.

 • עיצוב אתרים מקצועי

  חברת Design-Masters מתמחה בבניית עיצובים רספונסיביים, מקצועיים וייחודיים בהתאמה אישית לצורכי הלקוח לבניית אתר מקצועי, שילוב טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות תחת עמידה בסטנדרטים והתקנים המקובלים.

 • קידום אתרים עם תוצאות

  תמיד רציתם לראות את אתר האינטרנט שלכם בעמוד הראשון ולקבל חשיפה רבה ולהגדיל את המחזור הרווחי? עכשיו זו ההזדמנות שלכם שרות קידום אתרים של חברת Design-Masters מתחייב לספק לכם תוצאות תוך פרק זמן קצר.

 • אירוח אתרי אינטרנט

  אתר אינטרנט דורש אחסון לא משנה מה, שרות אחסון אמין ומקצועי עם תמיכה טכנית נלווית מסביב לשעון מאפשרת לבעל האתר להיות עם ראש שקט ולדעת שבכל דקה נתונה אתר האינטרנט מתפקד כראוי.

 • חברת Design-Masters מובילה בסיפוק פתרונות אינטרנטיים

  חברת Design-Masters הינה חברה המורכבת מאנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחומי האינטרנט אשר שילובם יחד הופך אותנו לחברה מקצועית ומובילה כפי שאנו כיום.

Image 01

עיצוב אתר

העיצובים שלנו מרשימים, חדישים, יפים יעילים שהם והם ניתנים להתאמה לכמעט כל צורך.

Image 02

רספונסיבי

העיצובים שלנו הם לא רק עיצוב שמותאם למחשב, אלא גם לפלאפונים ולטאבלטים למינהם.

Image 03

ניהול האתר ותמיכה

אנו נותנים שירות ותמיכה מלאה מסביב לשעון לכל בעיה שצצה. השירות שלנו הוא הטוב ביותר.

Image 04

בניית אתרים בהתאמה אישית

אנו בונים אתרים לפי דרישת הלקוח. בין אתרי תוכן לבין מערכות ניהול מתקדמות.

Image 05

מכירות

אנו ב-Design Masters מציעים את המחירים הזולים ביותר בשוק. לקוחות שלנו יכולים להעיד על כך שאין זה פוגע בשירות שהם קיבלו.