בניית אתרים מצליחים לעסק

מעבר מעסק מקומי לעסק דיגיטלי הינו החלטה חשובה מאד, אמנם רשת האינטרנט אכן מציעה עבורכם תזרים גולשים וחשיפה עצומה, קהל יעד פוטנציאלי ויחסי המרה רווחיים, ונכון קיימת ההשקעה הכספית על אתר האינטרנט אך ניתן להחזיר זאת ברגע והעסק שלכם מתפקד כראוי ניתן לכסות השקעה זאת בקלות רבה, אך מצד שני בלי כלים מתאימים להתמודדות בשוק התחרותי הזה שנקרא אינטרנט, העסק שלכם יכול ליפול בקלות רבה.

 

כיצד להקים אתר אינטרנט מצליח?

אתר אינטרנט חייב להבנות בצורה מקצועית ואיכותית, עם הקפדה על כל פרט קטן, בניית אתרים תעשה שימוש בשפות תכנות מובילות ובטכנולוגיות מתקדמות לשם עיצוב האתר.
עיצוב אתרים מתבצע על ידי המעצב הגרפי, איש מקצוע מומחה בעל ניסיון של מספר שנים בתחום ומקצועיות ויצירתיות אשר בשילוב עם הכלים המתאימים והטכנולוגיות המובילות ניתן לבנות עיצובים מרהיבים וייחודיים ויחד עם זאת גם תיק עבודות מקצועי ומגוון תחת עמידה בקונספט משתנה ולא אחיד.
מצד שני אנו בתור חברה מקצועית לבניית אתרים בפארק המדע מחזיקים לצדנו מתכנתים אשר בונים את שלד האתר ומטמיעים את העיצוב בקוד, על מנת ואתר האינטרנט יהיה מקצועי, יש ליצור קוד תקין ואחיד (כך למשל נעשה שימוש כיום בהתקן HTML5) והתאמה כוללת לכל הדפדפנים והמכשירים הטכנולוגיים.
 

שרות אחסון אתרים מקצועי

אתר אינטרנט מתבטא במקצועיותו באמצעות שרות האחסון אשר מסופק לו, האם חבילת האיחסון מותאמת אישית למטרות האתר, שרת מתקדם ויציב אשר משפרים את ביצועי האתר ותפקודו בהתאם, אחסון על שרת יציב מאפשר חוית גלישה טובה יותר וטעינת אתר מהירה יותר אשר בהחלט תורם למקצועיות האתר.
 

שרותים שונים

אתר אינטרנט יציג את מוצריו ושרותיו המובילים בדף הראשי של האתר, כך גולשים פוטנציאליים רבים יכולים להתעניין בשרותים הקיימים ולהגדיל את יחס ההמרה מגולש לצרכן.
מקצועיות החברה מתבטאת בהחלט בזכות איכות המוצר והרלוונטיות שלו לגולש בהתאם לערך הביטוי במנוע החיפוש.
 

קידום אתרים

ניתן לומר כי אתר אינטרנט שיווקי ומסחרי יכול להיות האתר המקצועי ביותר מבחינת העיצוב והשרותים אשר מסופקים על ידיו, אך אם לא מבצעים אופטימיזציה לאתר בתהליך קידום אתרים כל זה לא מקדם אותנו לשום מקום, השגת מודעות באינטרנט על ידי מיקום גבוה יותר בתוצאות החיפוש מספק עבורנו חשיפה רבה יותר, משמע מנועי חיפוש רואים באתר כאתר מקצועי אשר כדאי שהוא יבלוט לגולש.
 • בניית אתרים - איך עושים את זה נכון

  העלנו מאמר חדש ותוכן איכותי לאתר עבורכם הגולשים - בקרו בסדרה של בניית אתרים בשנת 2021 איך עושים את זה נכון.

 • תכנים חדשים בנושא שיווק עסקים פרונטלי

  קוראים נכבדים, הוספנו תכנים בנושא שיווק עסקים פרונטלי וחזותי הכולל פרסום במרחב הציבורי באמצעות שלטים.

 • פתרונות אחסון מקצועיים

  חברת Design-Masters מספקת פתרונות אחסון מתקדמים עבור אתר האינטרנט שלך, באמצעות מערך שרתים מקצועי ואיכותי וחבילות אחסון אתרים משודרגות בהתאמה אישית, ניתן לשפר באופן ניכר את ביצועי האתר והתפקוד המקסימלי של האתר.

 • בניית אתרים לעסקים

  בניית אתרי אינטרנט מקצועיים לעסקים בהתאמה אישית בשילוב בניית עיצוב ייחודי ומקצועי בשילוב הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ועמידה בקונספטים מודרניים וטכנולוגיים להעברת המסר בצורה הייחודית והברורה ביותר במקסימום תפוקה.

 • עיצוב אתרים מקצועי

  חברת Design-Masters מתמחה בבניית עיצובים רספונסיביים, מקצועיים וייחודיים בהתאמה אישית לצורכי הלקוח לבניית אתר מקצועי, שילוב טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות תחת עמידה בסטנדרטים והתקנים המקובלים.

 • קידום אתרים עם תוצאות

  תמיד רציתם לראות את אתר האינטרנט שלכם בעמוד הראשון ולקבל חשיפה רבה ולהגדיל את המחזור הרווחי? עכשיו זו ההזדמנות שלכם שרות קידום אתרים של חברת Design-Masters מתחייב לספק לכם תוצאות תוך פרק זמן קצר.

 • אירוח אתרי אינטרנט

  אתר אינטרנט דורש אחסון לא משנה מה, שרות אחסון אמין ומקצועי עם תמיכה טכנית נלווית מסביב לשעון מאפשרת לבעל האתר להיות עם ראש שקט ולדעת שבכל דקה נתונה אתר האינטרנט מתפקד כראוי.

 • חברת Design-Masters מובילה בסיפוק פתרונות אינטרנטיים

  חברת Design-Masters הינה חברה המורכבת מאנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחומי האינטרנט אשר שילובם יחד הופך אותנו לחברה מקצועית ומובילה כפי שאנו כיום.

Image 01

עיצוב אתר

העיצובים שלנו מרשימים, חדישים, יפים יעילים שהם והם ניתנים להתאמה לכמעט כל צורך.

Image 02

רספונסיבי

העיצובים שלנו הם לא רק עיצוב שמותאם למחשב, אלא גם לפלאפונים ולטאבלטים למינהם.

Image 03

ניהול האתר ותמיכה

אנו נותנים שירות ותמיכה מלאה מסביב לשעון לכל בעיה שצצה. השירות שלנו הוא הטוב ביותר.

Image 04

בניית אתרים בהתאמה אישית

אנו בונים אתרים לפי דרישת הלקוח. בין אתרי תוכן לבין מערכות ניהול מתקדמות.

Image 05

מכירות

אנו ב-Design Masters מציעים את המחירים הזולים ביותר בשוק. לקוחות שלנו יכולים להעיד על כך שאין זה פוגע בשירות שהם קיבלו.