בניית אתרים בקידום אתרים

בניית אתר אינטרנט עבור עסק כבר הוכיח את עצמו ככלי שיווקי אופטימלי אשר בעת פיתוח בהתאמה אישית מספק יתרון שיווקי רב עבור העסק ומאפשר אף לעסק קטן להתמודד מול המתחרים הגדולים בשוק וכל זאת על ידי אתר אינטרנט מקצועי.

אמנם לא די באתר אינטרנט בעל עיצוב מקצועי ושימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום על מנת לבנות עיצוב ייחודי, דינמי, מקצועי ואטרקטיבי.
בכדי ואתר אינטרנט באמת ישמש כהצלחה עסקית יש צורך בהעלאת המודעות שלו ברשת, ובכך לספק תעבורת גולשים רבה יותר.
 

הקמת אתרים בשילוב קידום אורגני

בכדי לבנות אתר אינטרנט מקצועי, יש צורך במקצועיות בתהליך בניית האתר וקידום אתרים אורגני מקצועי, כל אחד מהפרמטרים הללו תלוי אחד בשני בכדי לספק הצלחה עסקית.
ניתן כבר מהתהליך הראשוני של בניית אתר האינטרנט לעבוד על השבחת אתר האינטרנט ולאפשר לו בסיס ראשוני לקידום אתרים בשלב מאוחר יותר.
אחד הפרמטרים העיקריים שנקבע על ידי גוגל היינו תקינות ואחידות הקוד באתר, באמצעות בניית אתרים בשיטה מקצועית ניתן לבנות אתר משולב בקוד תקין ומקצועי המהווה את הבסיס לאתר אינטרנט יעיל ומשובח, כמו כן קוד תקין מאפשר סריקה נוחה ויעילה אותה מבצעים עכבישי החיפוש של גוגל.
 

מהו בכלל קידום אתרים אורגני בגוגל?

קידום אתרים היינו תהליך אופטימיזציה של אתר האינטרנט, כלומר ייעול והשבחת התכנים וכלל מבנה האתר, בכדי שיהיה תקף להגדרות שנקבעו על ידי חברת גוגל אשר עומדת בראש מנועי החיפוש וקבעה תקנים והגדרות לקידום אתרים טבעי ונכון, עקביות אחר שיטת עבודה נכונה והתמדה בפרמטרים אשר מרכיבים את אלגוריתם הדירוג של גוגל מאפשר סיפוק תוצאת חיפוש רלוונטית ומקצועית עבור השאילתה של הגולש.
באמצעות קידום אתרים אורגני ומקצועי ניתן לשפר משמעותית את תוצאות הדירוג של אתר האינטרנט שלך ובכך לספק לאתר תעבורת גולשים רבה, ושיפור יחס ההמרה מגולש לצרכן ובכך לשפר את המודעות של האתר.
 

כלים פרקטיים 

התקן HTML 5 אשר התווסף בכדי לאפשר התאמת הקוד, אחידות ותקינות מלאה.
בשל מגוון המכשירים הטכנולוגיים החדשים אשר פקדו את השוק לדוגמת I-pad ו Tablet נוצר  מצב שלא הייתה אחידות מלאה של הקוד ואתרי אינטרנט רבים לא הוצגו כראוי במגוון המכשירים, כמו כן לא הייתה התאמה לכלל הדפדפנים. 
עם שחרור ההתקן HTML 5, ניתן כעת לבנות אתרי אינטרנט באמצעות קוד אחיד ותקין.
התקן HTML 5 מאפשר בין היתר גמישות רבה בפעולות אשר דרשו קודם לכן קוד מסובך ולא פשוט וכיום ניתן לעשות מגוון פעולות באמצעות פקודות קצרות ופשוטות.
 • בניית אתרים - איך עושים את זה נכון

  העלנו מאמר חדש ותוכן איכותי לאתר עבורכם הגולשים - בקרו בסדרה של בניית אתרים בשנת 2021 איך עושים את זה נכון.

 • תכנים חדשים בנושא שיווק עסקים פרונטלי

  קוראים נכבדים, הוספנו תכנים בנושא שיווק עסקים פרונטלי וחזותי הכולל פרסום במרחב הציבורי באמצעות שלטים.

 • פתרונות אחסון מקצועיים

  חברת Design-Masters מספקת פתרונות אחסון מתקדמים עבור אתר האינטרנט שלך, באמצעות מערך שרתים מקצועי ואיכותי וחבילות אחסון אתרים משודרגות בהתאמה אישית, ניתן לשפר באופן ניכר את ביצועי האתר והתפקוד המקסימלי של האתר.

 • בניית אתרים לעסקים

  בניית אתרי אינטרנט מקצועיים לעסקים בהתאמה אישית בשילוב בניית עיצוב ייחודי ומקצועי בשילוב הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ועמידה בקונספטים מודרניים וטכנולוגיים להעברת המסר בצורה הייחודית והברורה ביותר במקסימום תפוקה.

 • עיצוב אתרים מקצועי

  חברת Design-Masters מתמחה בבניית עיצובים רספונסיביים, מקצועיים וייחודיים בהתאמה אישית לצורכי הלקוח לבניית אתר מקצועי, שילוב טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות תחת עמידה בסטנדרטים והתקנים המקובלים.

 • קידום אתרים עם תוצאות

  תמיד רציתם לראות את אתר האינטרנט שלכם בעמוד הראשון ולקבל חשיפה רבה ולהגדיל את המחזור הרווחי? עכשיו זו ההזדמנות שלכם שרות קידום אתרים של חברת Design-Masters מתחייב לספק לכם תוצאות תוך פרק זמן קצר.

 • אירוח אתרי אינטרנט

  אתר אינטרנט דורש אחסון לא משנה מה, שרות אחסון אמין ומקצועי עם תמיכה טכנית נלווית מסביב לשעון מאפשרת לבעל האתר להיות עם ראש שקט ולדעת שבכל דקה נתונה אתר האינטרנט מתפקד כראוי.

 • חברת Design-Masters מובילה בסיפוק פתרונות אינטרנטיים

  חברת Design-Masters הינה חברה המורכבת מאנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחומי האינטרנט אשר שילובם יחד הופך אותנו לחברה מקצועית ומובילה כפי שאנו כיום.

Image 01

עיצוב אתר

העיצובים שלנו מרשימים, חדישים, יפים יעילים שהם והם ניתנים להתאמה לכמעט כל צורך.

Image 02

רספונסיבי

העיצובים שלנו הם לא רק עיצוב שמותאם למחשב, אלא גם לפלאפונים ולטאבלטים למינהם.

Image 03

ניהול האתר ותמיכה

אנו נותנים שירות ותמיכה מלאה מסביב לשעון לכל בעיה שצצה. השירות שלנו הוא הטוב ביותר.

Image 04

בניית אתרים בהתאמה אישית

אנו בונים אתרים לפי דרישת הלקוח. בין אתרי תוכן לבין מערכות ניהול מתקדמות.

Image 05

מכירות

אנו ב-Design Masters מציעים את המחירים הזולים ביותר בשוק. לקוחות שלנו יכולים להעיד על כך שאין זה פוגע בשירות שהם קיבלו.