בניית אתר בהתאמה אישית

בעקבות הסערה אשר חוללה רשת האינטרנט והתפתחותה בקצב כה מהיר בשנים האחרונות אשר הוביל אותה להיות בתור מוקד המידע המוביל והמרכזי ביותר כיום בעולם עם תשתיות רחבות ותמיכה אינסופית, חשיפה מקסימלית ובמה לכל מי שרק מעוניין לפרסם תוכן ומידע.
בשנים האחרונות חלה עלייה בכמות העסקים והחברות אשר פונים אל חברות לבניית אתרים לשם הקמת אתר אינטרנט עבור העסק בכדי לייעל את המערך השיווקי של העסק וליעד אותו לקהל יותר פוטנציאלי ורחב.
 

מה נדרש להקמת אתר מקצועי?

על מנת לבנות אתר אינטרנט מקצועי חשוב מאד כי האתר יעמוד במטרותיו של הלקוח וביעדיו לטווח הרחוק, זאת ניתן לקבוע על ידי עריכת אפיון מקיף בין החברה המפתחת לבין הלקוח כאשר בתהליך זה נמדדות ונבדקות הסוגיות השונות אשר נוגעות לאתר ביניהן;
 • סוג אתר האינטרנט – האם מדובר באתר תדמית, אתר מסחרי, אתר דינמי וכד'.
 • מטרות האתר – האם אתר האינטרנט הוא אתר אשר מעוניין להציג אך ורק תוכן מידעי, או לשקף את שירותיו השונים, משמע בניית אתר תדמית אשר יציג את שירותי העסק באופן בולט עבור הגולש או שמא מדובר באתר מסחרי אשר מעוניין לשווק מוצרים ועל כך דורש חנות וירטואלית מתקדמת עם מודול עגלת קניות משוכלל ומשודרג.
 • אל מי פונה האתר – התאמת אתר האינטרנט אל קהל היעד מבחינת עיצוב מהווה אלמנט חשוב לקביעת מקצועיות האתר ומראה אטרקטיבי, כאשר נושא האתר הנו אופנה ובגדים חשוב מאד להשתמש בצבעים חיים ועזים, שימוש בתמונות וסרטונים על מנת להעביר מסר אפנתי עבור הגולש.
 

עיצוב אתרים כחלק מבניית אתר

תחום בניית אתרים הנו תחום רחב וכולל תהליך עבודה אשר מתפרש על פני מספר שלבים, אחד השלבים הוא עיצוב אתר האינטרנט, באמצעות שירות עיצוב אתרים מקצועי המבוצע על ידי מעצב גרפי מקצועי ניתן לספק עיצוב מקצועי, ייחודי ואטרקטיבי בהתאם לצורכי הלקוח.
אתר אינטרנט מעוצב מהווה כרטיס הביקור של העסק ברשת ומאפשר לעסקים קטנים להתחרות בקלות מול החברות הגדולות, דבר אשר מחוץ לרשת האינטרנט מהווה כשלון שיווקי עבור העסקים הקטנים.
 
עיצוב אתרים מקצועי עושה שימוש במגוון כלים וטכנולוגיות מתקדמות ביניהן; Photoshop, CSS, Flash, jQuery, JavaScript וכד', על מנת לבנות טרנד ייחודי ואטרקטיבי אשר ישמש את העסק לטווח הרחוק.
 • בניית אתרים - איך עושים את זה נכון

  העלנו מאמר חדש ותוכן איכותי לאתר עבורכם הגולשים - בקרו בסדרה של בניית אתרים בשנת 2021 איך עושים את זה נכון.

 • תכנים חדשים בנושא שיווק עסקים פרונטלי

  קוראים נכבדים, הוספנו תכנים בנושא שיווק עסקים פרונטלי וחזותי הכולל פרסום במרחב הציבורי באמצעות שלטים.

 • פתרונות אחסון מקצועיים

  חברת Design-Masters מספקת פתרונות אחסון מתקדמים עבור אתר האינטרנט שלך, באמצעות מערך שרתים מקצועי ואיכותי וחבילות אחסון אתרים משודרגות בהתאמה אישית, ניתן לשפר באופן ניכר את ביצועי האתר והתפקוד המקסימלי של האתר.

 • בניית אתרים לעסקים

  בניית אתרי אינטרנט מקצועיים לעסקים בהתאמה אישית בשילוב בניית עיצוב ייחודי ומקצועי בשילוב הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ועמידה בקונספטים מודרניים וטכנולוגיים להעברת המסר בצורה הייחודית והברורה ביותר במקסימום תפוקה.

 • עיצוב אתרים מקצועי

  חברת Design-Masters מתמחה בבניית עיצובים רספונסיביים, מקצועיים וייחודיים בהתאמה אישית לצורכי הלקוח לבניית אתר מקצועי, שילוב טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות תחת עמידה בסטנדרטים והתקנים המקובלים.

 • קידום אתרים עם תוצאות

  תמיד רציתם לראות את אתר האינטרנט שלכם בעמוד הראשון ולקבל חשיפה רבה ולהגדיל את המחזור הרווחי? עכשיו זו ההזדמנות שלכם שרות קידום אתרים של חברת Design-Masters מתחייב לספק לכם תוצאות תוך פרק זמן קצר.

 • אירוח אתרי אינטרנט

  אתר אינטרנט דורש אחסון לא משנה מה, שרות אחסון אמין ומקצועי עם תמיכה טכנית נלווית מסביב לשעון מאפשרת לבעל האתר להיות עם ראש שקט ולדעת שבכל דקה נתונה אתר האינטרנט מתפקד כראוי.

 • חברת Design-Masters מובילה בסיפוק פתרונות אינטרנטיים

  חברת Design-Masters הינה חברה המורכבת מאנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחומי האינטרנט אשר שילובם יחד הופך אותנו לחברה מקצועית ומובילה כפי שאנו כיום.

Image 01

עיצוב אתר

העיצובים שלנו מרשימים, חדישים, יפים יעילים שהם והם ניתנים להתאמה לכמעט כל צורך.

Image 02

רספונסיבי

העיצובים שלנו הם לא רק עיצוב שמותאם למחשב, אלא גם לפלאפונים ולטאבלטים למינהם.

Image 03

ניהול האתר ותמיכה

אנו נותנים שירות ותמיכה מלאה מסביב לשעון לכל בעיה שצצה. השירות שלנו הוא הטוב ביותר.

Image 04

בניית אתרים בהתאמה אישית

אנו בונים אתרים לפי דרישת הלקוח. בין אתרי תוכן לבין מערכות ניהול מתקדמות.

Image 05

מכירות

אנו ב-Design Masters מציעים את המחירים הזולים ביותר בשוק. לקוחות שלנו יכולים להעיד על כך שאין זה פוגע בשירות שהם קיבלו.